• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Wejdź na nową stronę do zarabiania - Earnweb.com

    Omijaj cziterów

    Doberek. Jest taka bardzo ważna rzecz o której lubię nie wiedzą albo zapominają. Sytuacja dla nowych jak i już starych wyjadaczy grania w turniejówki nie jest problemem ranga, bo każdy gra na takim poziomie na jakim się znajduje w swojej randze. Wróciłem po długiej przerwie i ranga jaka była ze mną to LE w którym czułem się dobrze i szybko zaawansowałem do LEMA gdzie już odczuwałem problemy na supreme. Do czego ja w ogóle zmierzam... Aaa do tego iż nie zwracam uwagi na to czy ktoś używa czitów czy też nie, dlaczego? Bo grając w gre skupiam się jedynie na swojej grze jak i dobrej komunikacji dla swojej drużyny. Co za to dostaje ? Pochwały które są bardzo ważne o której wiele osób zapomina. Wiem że nieraz ciężko zachować kulture gdy ktoś zaczyna trolować, ale nieważne co byś zrobił On/Ona nie przestanie i twój głos jak i zdanie niczego nie zmieni aa tylko dołoży cegłę byś to Ty jeszcze został pokarany chociażby zgłoszeniem Ciebie przez gracza. Im większy poziom zaufania, tym miejsza szansa na traf jakiegoś trola czy czitera. Pamiętajcie o tym by dbać o swoją reputacje aa obiecuje że poczujesz całkowicie inną przyjemność z gry przez trud walki z rywalami i świetnymi teammateami poprzez poziom który będzie grany. Powodzenia i jeśli ktoś ma jakieś pytania zapraszam do dyskusji

    11 lutego 2020 15:56 808
    0

    Cieżko może się to czytać ponieważ w trakcie pisania dodawałem przerwy w róznych etapach mojego pisania, lecz tutaj raczej nie ma czegos takiego. Przepraszam z góry

    11 lutego 2020 15:57 808
    0

    gra se uprosczony a tam gość ma spinbota xd

    14 lutego 2020 15:15 808
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się