• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Interested in getting rewards for free?
    $5 for every new user with code: EARNWEB5
    Register in browser or download mobile app to redeem your bonus:
    Register Download
    Earnweb QR

    Wasza mocno "przypałowa" akcja

    Po jakim wybryku w szkole mieliście największe problemy? U mnie w gimbazie działy się różne rzeczy, pamiętam jak. np. raz celowo zalaliśmy łazienkę, a na wycieczce szkolnej z 2 kolegami o mały włos nie podpaliłem pokoju przy pomocy dezodorantu i zapalniczki. Ale jakkolwiek absurdalnie to nie zabrzmi, największe kłopoty miałem po tym jak na samym początku roku w 1 gimnazjum rzucaliśmy się z kolegą w łazience rolką z papierem toaletowym (wiem, totalny idiotyzm, ale w wieku 13-14 lat ludzie robią dużo głupsze rzeczy, niekiedy płacąc zdrowiem i życiem). Kumpel zamiast do mojej kabiny wyrzucił rolkę na zewnątrz i trafił sprzątaczkę w głowę (rzecz jasna nic jej się nie stało). Od razu opier**l od wychowawczyni, opier**l od wicedyrektorki, następnie opier**l od poinformowanych już rodziców, wreszcie podśmiechujki całej klasy, która oczywiście w magiczny sposób zaraz o wszystkim wiedziała. Na szczęście obyło się bez nakładania sankcji i embarga, skończyło się tylko na kilkutygodniowej procedurze kontroli praworządności.

    6 września 2017 12:21 491
    0

    Wyleciałem ze szkoły. Nie jest ważne dlaczego, ale wyleciałem. Było grubo i nie żałuję. 😄

    6 września 2017 12:45 491
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się