• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Interested in getting rewards for free?
    $5 for every new user with code: EARNWEB5
    Register in browser or download mobile app to redeem your bonus:
    Register Download
    Earnweb QR

    War Thunder

    (4.29/5) 17307 ocen

    Graj i zdobądź

    2500 5500
    Kamienie Dusz

    Za 4 zadania

    Zarejestruj się przez przycisk "GRAJ ZA DARMO", potwierdź konto w mailu, a następnie Wygraj 8 bitew i zniszcz co najmniej 3 wrogów

    Mechanika uszkodzeń WT vs WoT

    Co sądzicie o niszczeniu czołgów jednym strzałem? Dla mnie to zbyt losowe, w WoT przynajmniej mam zwykle 90% pewności co się stanie, jeśli pocisk trafi tam gdzie chcę, a tutaj to loteria. Czasem pocisk rozwala wroga na kawałki, a czasem mimo przebicia nic się nie dzieje. To samo dzieje się jak sam otrzymuję trafienia.

    3 września 2017 13:01 11
    0

    Według mnie dużo lepiej jest zrobiony wot pod tym względem bo tam mają osobne gry i każda jest zrobiona na 100%

    7 września 2017 18:57 11
    0

    lepszy jest wt ponieważ zdobywasz około 1000kd a w wot 25

    16 września 2017 10:06 11
    0

    WT celny traf = instant kill
    WOT kto zatłuce się pierwszy ten wygrywa

    20 września 2017 13:08 11
    0

    Ojj nie nie mylicie się WT jak pierwszy raz w niego grałem były tylko samoloty nic więcej jezeli miałbym wybierać pomiedzy WT a WoW(World Of WarPlanes) to wybieram WT ponieważ jest on bradziej dopracowany ja pod wzgledem technicznym jak i graficznym a jezełi WT a WoT to wybieram WoT'a z powodu że w WT czołgi były robione na szybkiego żeby ich nie wypchano z rynku a zreszta Grafika bradziej bajkowa niż tak jak w WoT'cie pokazująca ciemne oblicze

    25 września 2017 05:30 11
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się