• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Interested in getting rewards for free?
    $5 for every new user with code: EARNWEB5
    Register in browser or download mobile app to redeem your bonus:
    Register Download
    Earnweb QR

    Brak expa za odpowiedzi

    Dlaczego postęp zwiększa mi się tylko za zakładanie nowych tematów? Czy to zachęta od Gamehag do jeszcze większego zalania portalu spamem bezużytecznych tematów? Mam parę koncepcji na ciekawe tematy, które mogłyby przetrwać nawet parę miesięcy. Niestety, nie ma sensu tworzyć je w tej chwili, bo nazajutrz utoną w potopie gimbo-spamu. GJ Gamehag, GREAT F**KING JOB.

    30 sierpnia 2017 17:10 491
    0

    Naprawde odpowiedzi nic nie daja juz? Sprawdzam :p

    30 sierpnia 2017 17:36 491
    0

    Nie jestem całkiem pewien czy zabrano cały exp z odpowiedzi, wydaje mi się, że poprostu został mocno ograniczony. Tak czy inaczej prowadzi to tylko do jeszcze większego problemu z forum ;/

    30 sierpnia 2017 17:46 491
    0

    Prawdopodobnie masz jakegos laga ;p wszytsko dziala u mnie ;d

    30 sierpnia 2017 21:04 491
    0

    Nie wiem czy to lag czy srag, ale na mojej randze za każdy nowy temat wpada dodatkowy 1% expa, a za wpis pod czyimś tematem nie wpada nic. Wczoraj to zauważyłem, wcześniej było wszystko OK. Wygląda na to, po braku KD za logowanie 2 dni temu coś znowu zj*bało się na stronie. Oni to jednak niewiarygodny talent do psucia mają. Od zmiany wyglądu strony to już n-ta z kolei rzecz, którą psują. Lepsze jest wrogiem dobrego - chyba nikt z adminów o tym nie słyszał.

    30 sierpnia 2017 21:29 491
    0

    mi też ne daja exp za odpowiedzi lol

    31 sierpnia 2017 08:54 491
    0

    Tu nie o limit chodzi, ludzie!!! Tu chodzi o to, że za NOWY TEMAT jest exp, natomiast za WPIS POD CZYIMŚ TEMATEM już nie. Dociera?

    31 sierpnia 2017 13:22 491
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się