• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Wejdź na nową stronę do zarabiania - Earnweb.com

    Czy warto grać w lords mobile

    Oczywiście gra jest bardzo świetna oczywiście zajmuje dużo czasu zanim wykonasz zadania ale uwiesz mi że sie opłaca gra jest bardzo dobrze dopracowana i nie dziwie sie że właśnie znalazła sie na tej stronie

    24 grudnia 2019 19:52 491
    0

    Moim zdaniem nie. Gra jest po prostu nudna.

    24 grudnia 2019 20:42 491
    0

    Jeżeli lubisz klikacze gdzie czekasz aż coś ci się zbuduje w bazie to pewnie. Jeżeli chodzi o nagrody to ja swojej nie dostałem gdyż, "nie my sprawdzamy zadania, pewnie coś źle zrobiłeś....." itd. . A gra jak gra - wszędzie gdzie sie da reklamy i mikropłatności. Btw. na pewno widziałeś/aś reklamę Lords Mobile. To wybieranie formacji i inne takie to scam jakich mało. Moim zdaniem strata czasu.

    27 grudnia 2019 12:23 491
    0

    Jeżeli lubisz klikacze gdzie czekasz aż coś ci się zbuduje w bazie to pewnie. Jeżeli chodzi o nagrody to ja swojej nie dostałem gdyż, "nie my sprawdzamy zadania, pewnie coś źle zrobiłeś....." itd. . A gra jak gra - wszędzie gdzie sie da reklamy i mikropłatności. Btw. na pewno widziałeś/aś reklamę Lords Mobile. To wybieranie formacji i inne takie to scam jakich mało. Moim zdaniem strata czasu.

    27 grudnia 2019 13:33 491
    0

    Moim zdaniem nie

    27 grudnia 2019 13:49 491
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się