• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Interested in getting rewards for free?
    $5 for every new user with code: EARNWEB5
    Register in browser or download mobile app to redeem your bonus:
    Register Download
    Earnweb QR

    Poradnik o rozpoczęciu rozgrywki.

    Kilka informacji dotyczących łatwego zbliżenia się do 5 lvlu:

    Kiedy już przejdziemy samouczek na rozpoczęciu gry to nagła walka pvp może być zbyt trudna.

    Gra posiada kampanię w której na początku walczymy deckiem orków i dla początkowych graczy jest to idealne rozwiązanie na zdobycie paru leveli oraz złota ale uwaga łatwa będzie tylko misja od 1 do 3.
    4 misja ma już znacznie wyższy poziom i potrzeba na nią już trochę umiejętności oraz dobrych kart.

    Kiedy już zdecydujemy się na walkę pvp, w oczy rzuci nam się pewne niedociągnięcie związane z całą grą.  Jest to niedopracowane dobieranie przeciwnika np.
    lvl 1 może walczyć z levelem 10 a 15 z 30 itd. Jednak na to nic nie poradzimy i trzeba to tylko przeżyć na niskich levelach ponieważ z dalszym graniem będzie coraz lepiej.


    Zacznijmy od tego w jaki sposób stopniowo ulepszać swój deck a co za tym idzie ułatwiać sobie rozgrywkę.

    Rodzaje kart:

    Ogólnie w grze istnieje kilka rodzajów kart:

    Zwykłe (bez znaczka w prawym górnym rogu)

    Magiczne (z niebieskim znaczkiem)

    Legendarne (ze złotym znaczkiem)

    Starożytne (z fioletowym znaczkiem)

    Złote (z żółtym tłem)

    Te ostatnie można zdobyć tylko poprzez zakup dlc oraz zagraniu w różne poboczne gry w których dostaniemy kody do nich.
    Mogą one być tylko legendami oraz starożytnymi.

    Rodzaje nacji:


    Wszystkie rasy mają różne zastosowania i strategie jednak nie ma co tu dużo pisać a lepiej się przekonać:)

    1
    - Elfy

    2 - Orki

    3 - Ludzie

    4 - Krasnoludy

    5 - Amazonki

    6 - Nekromanci

    Czyli w skrócie standardowe rasy jak na magiczny świat przystało.

    Łatwy sposób na stworzenie mocnego decku:


    Karty możemy zdobywać na 4 sposoby:

    1 - Poprzez pokonywanie przeciwnika w kampani.

    2 -  Kiedy zdobywamy wyższy level. (nie zawsze)

    3 - Kupując za złoto lub zdobywając w swoim czasie paczki z kartami.

    4 - Oraz oczywiście poprzez handel w markecie który daje nam wiele możliwości, sprzedaży oraz kupna kart. Jest to najlepszy sposób ponieważ gracze często sprzedają potężne karty za dosłownie grosze. Mamy też wybór a nie losowość jak w poprzednich punktach.

    Prosty sposób na wygrywanie większości walk:

    W markecie często znajduje się duża ilość dobrych kart, najlepiej szukać legend ponieważ często są one w cenie zwykłych kart magicznych.

    Czasami trafiają się perełki takie jak np. w nacji elfów elementy żywiołów (legendy) które są niezniszczalne dla większości normalnych kart czy chociażby golem (karta starożytna) wahający się od 6k do zaledwie 1k złota!
    (ja swojego trafiłem za zaledwie 600 ponieważ najwyraźniej ktoś zapomniał dodać jedno 0:D)

    Rozgrywka:

    Zawsze najlepiej mieć dużo powtarzających się kart niż za mało.
    Sam miałem kilka sytuacji kiedy przeciwnik zostawał bez kart w talii a u mnie zostawało jeszcze przynajmniej 5.
    (Walka była wyrównana tzn. 1 karta padała u mnie, 1 u przeciwnika)

    Należy pamiętać aby wraz ze wzrostem poziomu nie tylko dodawać nowe lepsze karty ale i wymieniać stare na lepsze zamienniki.

    Najlepiej mieć w talii podzielone karty na ich zastosowanie:
    Tanki, dużo kart strzelających oraz kilka wpływających na statystyki kart naszych i przeciwnika.

    Mały bonus jak ktoś nie był jeszcze na stronie twórców gry:
    Najszybszy sposób na zdobycie jednej złotej karty to zagranie w grę na telefon "Bouncy Birds". Wystarczy tylko zdobyć 25 punktów i karta jest nasza.

    (Ja zdobyłem ją w ok. 2 minuty.)


    19 listopada 2019 10:47 324
    0

    jaka to gra?

    20 listopada 2019 10:08 324
    0

    Oco chodzi z forum

    20 listopada 2019 11:51 324
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się