• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Wejdź na nową stronę do zarabiania - Earnweb.com

    StarStableOniline - recenzja :3

    Cześć ! Jest to mój pierwszy artykuł więc proszę o podejście do niego z dystansem!
    Dzisiaj zrobie recenzje gry Star Stable.

    Star Stable jest to gra,która głównie opiera się na koniach  oraz zadaniach/misjach,które mam do zrobienia.Można także spotkać graczy ,ponieważ jest to gra online.Mimo wielu surowych komentarzy pod tą grą okazuje się ona bardzo fajna jak dla mnie.Grafika może nie jest jakaś powalająca,ale da się grać :) .

    Jest ona głównie skierowana do dziewczyn,poniewać można wybrać jako swoją postać jedynie dziewczynę co jest wielkim minusem.
    Kolejnym minusem jest to,że grać za darmo można grać tylko do 5 poziomu.Zaraz po jego osiągnięciu kończą się zadania i aby grać dalej i zdobywać kolejne poziomy trzeba zakupić Star Rider czyli takiego jakby vipa.Plusem jest to,że od czasu do czasu pojawiają się kody,które po ich wpisaniu mogą dać t.z. Star Coins lub Star Rider . Pojawiają się one na stronie gry.

    Jak widzicie na zdjęciu mam tam 5 lvl,ale tylko dlatego,że musiałam zrobić konto aby uzysać 80 kamieni dusz.Na moim koncie na którym gram mam już 15 poziom.Gra bardzo wkręca :).Kolejnym plusem tej gry jest to,że jest tam fabuła,która po niektórych aktualizacjach jest kontuowana.

    Mam nadzieję,że zachęciłam was do zagrania w Star Stable :) Do zobaczenia w następnym wpisie! :D

    11 sierpnia 2017 11:32 324
    0

    całkiem spoko :v

    11 sierpnia 2017 15:01 324
    0

    bardzo fajne

    17 stycznia 2021 22:44 324
    0

    aha

    20 stycznia 2021 10:09 324
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się