• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Wejdź na nową stronę do zarabiania - Earnweb.com

    Zaliczenie zadania part 2

    Cześć! Zrobiłam pierwsze zadanie w Second Life, czekałam ok doby na odpowiedź i dostałam informację, że zadanie zostało odrzucone z powodu tego, że moje konto powinno być nowe. Jednak zarówno konto w gamehag, jak i konto w Second Life były świeżo założone. Założyłam więc nowe konto w Second Life, ale problem się powtórzył. Napisałam oczywiście do supportu, ale... wiecie o co może chodzić? Mieliście taki problem?

    12 września 2019 19:19 5190
    0

    Mam podobny problem.
    Wysłałem zrzut ekranu zadania 1 zanim dokonałem pełnej autoryzacji konta pocztowego uzytego do zalozenia konta w second life. czekalem ponad dobe na odrzucenie.
    Teraz pomimo dokonania pelnej aktywacji czekam juz trzeci raz az SS zostanie zaakceptowany

    12 września 2019 21:20 5190
    0

    Dostałam taką odpowiedź, może się przyda:
    "Zadanie mogło zostać odrzucone z powodu jednej lub kilku przyczyn: - Brak rejestracji w grze poprzez link - Wykonanie misji niepoprawnie lub nie w całości - Grałeś już w tą grę wcześniej - Nie potwierdziłeś adresu e-mail w grze - Twój nick w grze nie jest podobny lub taki sam jak na Gamehag Sprawdź proszę, czy wszystkie te wymagania są spełnione. W razie potrzeby napisz do mnie ponownie! :)
    Jeżeli wykonałeś wszystkie czynności poprawnie, problemem mogą być duplikaty adresów IP innych użytkowników grających w tą grę. W przypadku, gdy IP jest takie same dla więcej niż jednego użytkownika, pozostali nie mają możliwości zaliczenia zadania. Niestety jest to coś na co nie mamy wpływu, zazwyczaj jest to problem spowodowany przez dostawcę Internetu. Może się on też pojawić w wypadku wielu osób korzystających z tej samej sieci. W tym wypadku niewiele da się zrobić, i zalecamy po prostu wykonanie innych zadań."

    12 września 2019 21:43 5190
    0

    Faktycznie - Internet udostępniałem z 4g z telefonu. Adres IP jest wtedy wspolny dla wielu telefonow. Sprobowalem wyslac zdjecie z internetu domowego... Zobaczymy :)

    13 września 2019 05:37 5190
    0

    Mi nie zaliczyło i nie zaliczy, więc się nie będę w to bawić, ale Tobie życzę powodzenia :)

    14 września 2019 11:14 5190
    0

    mi tam zaliczyło za pierwszym razem

    14 września 2019 14:59 5190
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się