• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Wejdź na nową stronę do zarabiania - Earnweb.com

    Medal of Honor: Allied Assault czyli pierwsza gra wojenna w jaką grałem.

    Gra Medal of Honor: Allied Assault została wydana przez amerykańską firmę Electronic Arts. Premiera gry miała miejsce w 2002 roku.
    Medal of Honor to dynamiczna gra akcji , która przenosi nas w wydarzenia z II wojny światowej. W grze wcielamy się w sierżanta armii amerykańskiej Mikea Powella. Gracz obserwuje świat gry z perspektywy pierwszej osoby. Kapania gółwna gry składa się z dwudziestu niezwykle rozbudowanych misji opartych na historycznych działaniom wojennym. Oprócz kampanii gółwnej gra daje nam do zaoferowania tryb wieloosobowy. W trybie wieloosobowym możemy się zmierzyć w czterech różnorodnych trybach. Każda z misji rzuca przed graczem nowe wyzwania , które musimy stoczyć w pojedynke albo z naszą drużyną operacyjną. Silnik jaki zastosowano w grze to id Tech 3 , który pozwolił odtworzyć trójwymiarowy świat. W grze mamy okazje zmierzyć się z kilkoma typami różnorodnych przeciwników. Gra daje nam do dyspozycji dwadzieścia jeden broni zgodnych z okresu II wojny światowej. Sukces jaki przyniosła gra Allied Assault spowodowało wydaniem do niej dwóch dodatków. Twórcy gry inspirowali się kultowymi filmami wojennym jednym z nich był film pod tytułem Szeregowiec Ryan.

    Ocena gry:
    -Muzyka 10/10
    -Fabuła  10/10 
    -Klimat   10/10 
    -Silnik      9/10 
    -Grafika   7/10

    Ta gra to klasyk spośród gier wojennych.
    Życzę miłych chwil z rozgrywki.

    31 lipca 2017 00:41 324
    0

    Dzisiaj brakuje takich gier. Może kiedyś ktoś odświeży serię z drugiej wojny światowej. Ta gra miała klimat.

    28 października 2017 01:52 324
    0

    Tę gre da się zainstalować na Windows 7? (Wiem data XD)

    30 lipca 2019 18:48 324
    0

    Krótko zwięźle i na temat

    30 lipca 2019 21:05 324
    0

    oj szkoda że dawno żadna część nie wyszła

    20 lutego 2021 21:56 324
    0

    fajny artykul

    20 lutego 2021 22:24 324
    0

    ja nie lubie takich gierek

    21 lutego 2021 00:22 324
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się