• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Wejdź na nową stronę do zarabiania - Earnweb.com

    Szarada dla lubiących łamigłówki

    Każdy z nas kiedyś rozwiązywał krzyżówki, rebusy lubi inne łamigłówki dla każdego pasjonata tych form rozrywki znalazłem.
    Szarada.net jest kolejną niepozorną stroną internetową oferującą nam możliwość wykonywania ulubionych przez nas krzyżówek. Kadego dnia strona oferuje nam dzienne wyzwanie w postaci nowej krzyżówki którą mozemy wykonać. Na tej stronie znajdziemy klasyczne krzyżówki, jolki, łamigłówki rebusy oraz wiele innych. Nie chce wam zdradzać wszystkiego gdyż na tym polega magia odkrywania więc tylko wam to przybliże abyście sami mogli okryć wszystko. Mamy tutaj tryb wyścigów niby niepozorna nazwa, lecz pod tym kryje się więcej. Ten tryb rozgrywki wymaga od nas duzej wiedzy oraz szybkiego myślenia. Polega ona na tym że każdy gracz dostaje tą samą krzyżówkę i tylko 5 minut czas na jej rozwiązanie co jest względnie bardzo krótkim czasem. Osobiście poległem na tym trybie gdyż odgadłem tylko 5 haseł. Najbardziej rozbudowanym trybem są łamigłówki począwszy od klasycznych uzupełnianek a skończywszy szyfrogramy z Murphym. Każdy sobie myśli tylko jedna krzyżówka na jeden dzień to szkoda zachodu. Lecz możemy wykonywać również z poprzednich dni oraz krzyżówki użytkowników. Lecz to nie koniec możliwości tej strony, oprócz klasycznych krzyżówek czy też jolek mamy doczynienia z owiele bardziej rozbudowanym trybem. Znajdziemy tutaj logogryfy muzyczne, ciągówki krzyżówki hetmańske oraz wiele innych.


    Osobiście każdego fana krzyżówek zapraszam do wypróbowania tej strony nie musi to być zapaleniec. Sam uważam się za laika w tych sprawach, a radzę sobie dobrze.

    30 lipca 2017 23:52 324
    0

    fajny artykuł pisze to dla ex

    17 lutego 2021 12:28 324
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się