• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Wejdź na nową stronę do zarabiania - Earnweb.com

    Kontakt z supportem

    Czy ta strona posiada administrację zajmującą się problemami użytkowników czy jedyna pomoc to bot "misty"?? Ja rozumiem, że możecie otrzymywać setki wiadomości dziennie i być może macie za małą obsadę by szybko i skutecznie każdemu odpowiedzieć ale czy to takie trudne, by wyjaśnić mi powód dlaczego nie przyjmujecie zrzutu ekranu z zadania skoro pierwsze zostało zaakceptowane? Mam wrażenie że Wasze odpowiedzi są na zasadzie "kopiuj - wklej" bez względu na to jaki jest problem. Jeśli pytam dlaczego ten konkretny zrzut nie został przyjęty to oczekuję konkretnej odpowiedzi, a nie informacji że mam zły nick, nie zarejestrowałem się poprzez Waszą stronę lub nie spełniłem warunków zadania..

    28 sierpnia 2019 13:59 491
    0

    Żeby skontaktować się z supportem musisz u misty wybrać 1. Mam problem ze stroną 2. Problem techniczny. Mam nadzieję, że pomogłem

    28 sierpnia 2019 14:07 491
    0

    mi nie odpowiadają od 2 dni

    28 sierpnia 2019 14:51 491
    0

    Ja dzisiaj napisałem i dzisiaj odpowiedź

    28 sierpnia 2019 16:23 491
    0

    Właśnie o to mi chodziło, o kontakt z jakimś człowiekiem a nie botem, który potrafi jedynie odpowiedzieć"nie wykryliśmy żadnych nieprawidłowości". Dzięki za informację. Temat do zamknięcia.

    29 sierpnia 2019 15:09 491
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się