• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Wejdź na nową stronę do zarabiania - Earnweb.com

    Podoba wam się nowy wygląd ?

    Mi sie nie podoba i szczerze tamten wygladal lepiej

    21 lipca 2017 18:42 491
    0

    Nie... Jest do bani... Nie dziala mi praktycznie nic... Nie moge pisac z komputera postow na forum ani wiadomosci do znajomych ani nic... Ponadto na stronie glownej nie moge kliknac ani w "zdobywaj" ani w "odbieraj nagrody" ani w "spolecznosc" ani w "jak to dziala", bo mi po prostu tego nie otwiera... Ktos tez tak ma?

    21 lipca 2017 20:22 491
    0

    Cześć! Jeśli macie problemy z funkcjonowaniem strony, to polecam spróbować najpierw odświeżyć stronę kombinacją CTRL + F5. Spróbujcie też wyczyścić pamięć podręczną oraz ciasteczka w swojej przeglądarce.

    21 lipca 2017 21:27 491
    0

    :O ooo, dziękuję, pomogło! :3

    21 lipca 2017 22:50 491
    0

    Jest beznadziejny. Strona jest teraz kompletnie nieczytelna, nawet żeby się wylogować trzeba się sporo naszukać a potem naklikać. Wcześniej miałem wszystko pod kontrolą, teraz muszę zgadywać w jaki folder ukryli daną informację. Obok liczby kamieni mam jakieś runy i skrzynki, nie mam zielonego pojęcia o co chodzi. Niestety to nie jedyny problem. Zdążyłem już odnotować, że nie dostaję kamieni za granie w minigry, mimo że żadnych limitów nie przekroczyłem. Ładowanie każdej strony trwa wieki, podczas gdy wcześniej nie zajmowało więcej niż 2 sekundy. Niektóre przyciski raz działają, a raz nie. Jak tak dalej pójdzie, to za chwilę Gamehag stanie się niestety kolejną stroną, na którą będę się tylko logował.

    22 lipca 2017 00:34 491
    0

    slawi, spróbuj proszę zastosować się do powyższych instrukcji. Jeśli mowa o mini grach, to sprawdzimy czy faktycznie w czymś tkwi problem :)

    22 lipca 2017 00:59 491
    0

    Jeśli chodzi o te runy i skrzynki to niestety też nie mam pojęcia o co może chodzić. :/
    Chrissu, ja również nie dostaję kamieni za granie w minigry, więc widocznie ich w pewien sposób nie dodaliście tak jak to było chociażby kilka dni temu. :(

    22 lipca 2017 03:28 491
    0

    W skrzynkach możecie zdobyć super nagrody - skiny do CSa, klucze do gier, wirtualną wilutę, czy Riot Pointsy. Runy powstały po to byście mogli jeszcze szybciej pozyskiwać Kamienie Dusz na różne sposoby!
    Co zaś się tyczy minigier, postaramy się przyjrzeć bliżej temu problemowi :)

    22 lipca 2017 11:41 491
    0

    No to już mniej więcej rozumiem, nie wiem jak slawi. :P
    Co do minigier to nie otrzymujemy KD niestetyy... Mam nadzieję, że problem zostanie rozwiązany na dniaach, zawsze lubiłam sobie po godzince posiedzieć i pograć. ;)

    22 lipca 2017 12:09 491
    0

    nie podoba i minigry nie działają

    22 lipca 2017 14:23 491
    0

    Również nie działja mi minigry. Ale chciałabym zapytać o te runy. Czy można kupić je osobno, czy tylko jedynie w skrzynkach?

    22 lipca 2017 14:36 491
    0

    Mi osobiście nowy wygląd bardziej przypadł do gustu, niż poprzedni. Jest jakoś bardziej praktyczny i przejrzysty. Odnoscie run to muszę się im blizej przyjdzieć, bo na razie tego nie zrobiłam :D

    Odnośnie minigier, musimy się uzbroić w cierpliwość. Poczekac aż problem zostanie naprawiony :)

    22 lipca 2017 17:22 491
    0

    mnie się podoba

    28 lipca 2017 11:44 491
    0

    Poprzedni był lepszy, ale się przyzwyczaiłem już do nowego.

    29 lipca 2017 11:13 491
    0

    Mi osobiście nowy wygląd bardziej mi się podoba , niż poprzedni. Jest jakoś bardziej ładniejszy.

    29 lipca 2017 11:21 491
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się