• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Wejdź na nową stronę do zarabiania - Earnweb.com

    Crossout

    (4.31/5) 10809 ocen

    Problem z screenem

    Witam, mam problem przez który nie mogę wykonać I zadania, wygląda on tak. Kiedy wysłałem do was pierwszy screen z zadaniem i został on odrzucony oraz otrzymałem powiadomienie abym spróbował ponownie to byłem przekonany ,że będę mógł to zrobić jednak okazało się zupełnie inaczej. Po ponownej próbie wysłania screena okienko miałem zamazane na czerwono z białym ,,X'' a nie tak jak wcześniej z zielonym tłem i białym ,,I''. Po próbie wysłania drugiego screena okazało się ,że cytuję ,,Odśwież stronę i spróbuj ponownie''. Po wykonaniu tych samych czynności wiele razy (mam na myśli wysyłanie screena i odświeżanie strony) dalej nic to nie pomogło. A więc moje ostateczne pytanie brzmi: Czy to naprawi się za jakiś czas ,bo zrobiłem za szybko zadanie, czy jednak nie otrzymam już nagrody za dane zadanie ponieważ uznaliście ,że chciałem was oszukać tym poprzednim screenem? PS: Wiem ,że to idzie na forum i pisanie słów typu: Wasza strona, uznaliście itp. nie za bardzo powinny tu paść jednak mam nadzieję ,że tą wiadomość zobaczy jakaś osoba z administracji i wytłumaczy mi bardzo dokładnie ten problem. Pozdrawiam.

    20 sierpnia 2019 05:44 2176
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się