• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Wejdź na nową stronę do zarabiania - Earnweb.com

    Moje ulubione postacie --> Top5.

    Cześć!

    W dzisiejszym artykule chciałbym przedstawić Wam moje Top 5 ulubiony postaci w Lolu. Oczywiście przypominam, że jest to moja opinia i nikt nie musi się z nią zgadzać. Swoich faworytów możecie śmiało wymieniać w komentarzach, chętnie poczytam. Tymczasem zapraszam do przeczytania moich ulubieńców.


     5. Jinx

    Znalezione obrazy dla zapytania jinx

    Dzisiejsze zestawienie otwiera mój ulubiony ADC, czyli Jinx – Wystrzałowa Wariatka. Rzadko gram jako ADC, jeżeli jednak wyląduję na tej pozycji, sięgam właśnie po nią. Dużą zaletą Jinx jest łatwa możliwość ucieczki z opresyjnej sytuacji, ponieważ ma zarówno spowolnienie, jak i unieruchomienie, w dodatku jej umiejętność pasywna daje dużo prędkości ruchu, dzięki czemu bardzo trudno jest ją dogonić.

     4. Illaoi

    Znalezione obrazy dla zapytania illaoi

    Mój ulubiony Top-Laner. Jest ona bardzo silną postacią, a jej umiejętności potrafią zdziałać cuda. Prawie każdy gank od junglera kończy się double-killem i „WTF IS THIS?!?!?!” na czacie. Bardzo łatwo jest nią wyjść z niższych rang, ponieważ tamtejsi gracze nie wiedzą, jak na nią grać. Jeżeli chciałbyś spróbować nią zagrać, polecam zobaczyć mój poradnik do Illaoi, znajdziesz tam podstawowe informacje i wskazówki, które ułatwią Ci grę.

     3. Lux

    Znalezione obrazy dla zapytania lux

    Tym razem postawiłem na Mid-Lanera. Jest to mój stały pick na środkową aleję, ponieważ Lux to jedna z pierwszych postaci, którą postanowiłem mainować.  Potrafi zadać ogromne obrażenia, a w przypadku ganka ucieczka jest jak bułka z masłem. Cała trudność tej postaci polega na tym, że w zasadzie każda jej umiejętność to skillshot, których rzucanie trzeba opanować, zanim sięgnie się po Lux.

     2. Yuumi

    Znalezione obrazy dla zapytania yuumi

    Na drugim miejscu uplasowała się Yuumi (a.k.a. kotka na książce). Mimo tego, że wyszła jedynie kilka miesięcy temu, już zdążyłem ją polubić. Jest ona prawie idealnym połączeniem wszystkich aspektów, których oczekuje się od supporta, ponieważ ma zarówno dobry poke, jaki i ogromny heal, a także całkiem sporo CC. Jeżeli ktoś lubi grać supportami, naprawdę powinien ją wypróbować.

     1. Soraka

    Znalezione obrazy dla zapytania soraka

    Tak, na pierwszym miejscu w moim zestawieniu znajduje się Soraka. Dlaczego? To proste, jest to najlepszy support w tej grze. Spowolnienie? Darmowe zdrowie? Uciszenie i unieruchomienie? A może leczenie po 400 HP na sekundę? To jest właśnie Soraka. Z pozoru zwykły support, który jest bardzo łatwy do zabicia, bo nie ma w ogóle zdrowia. Nic bardziej mylnego, ponieważ jeżeli przedmioty na nią zostaną dobrze dobrane, to nawet samej Soraki nikt nie jest w stanie zabić.

    KONIEC! :P

    Tak oto prezentują się moje ulubione postacie. Jak widać, znalazły się tutaj wszystkie role oprócz junglera, ponieważ nie bardzo za nią przepadam. Jeszcze raz zachęcam do zostawienia swoich ulubionych picków, a także opinii na temat mojego wpisu w komentarzach.

    4 sierpnia 2019 16:30 324
    0

    świetne

    4 sierpnia 2019 18:13 324
    0

    niesamowite

    4 sierpnia 2019 22:01 324
    0

    bardzo dobre :)ale jadna jest słaba :)

    20 sierpnia 2019 15:47 324
    0

    nie znam się xD

    20 sierpnia 2019 16:12 324
    0

    fajny artykuł

    20 sierpnia 2019 16:59 324
    0

    Spoko

    20 sierpnia 2019 17:01 324
    0

    Wszystko fajnie opisane.

    20 sierpnia 2019 18:18 324
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się