• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Wejdź na nową stronę do zarabiania - Earnweb.com

    Oglądanie seriali

    Oglądacie seriale? Jak tak to pochwalcie się jakie ostatnio obejrzeliście. Ja ostatnio obejrzałem 3 sezon domu z papieru, 7 sezon orange is the new black i dzisiaj obejrzałem dwa ostatnie sezony you me her. Właśnie jestem w trakcie oglądania pierwszego odcinka Titans i jestem pod wrażeniem. A tak przy okazji, korzystacie z TV Time? Jak tak to podawajcie swoje nazwy :D

    30 lipca 2019 22:36 491
    0

    Co do seriali, to serdecznie polecam Stranger Things oraz moją ukochaną perełkę - The 100. Oba seriale są świetnie zrobione i nie sposób się przy nich nudzić. Co do tego 1. - niedawno wyszedł do niego kolejny sezon, a The 100 czeka na swoje 2 ostatnie odcinki najnowszego sezonu. Zapewne ukażą się już w najbliższym czasie (kilka dni), a mam szczerą nadzieję na to, że będą świetnie zrobione jak ich poprzednicy. Natomiast, jeśli chodzi o TV Time, to nie miałem okazji z niego korzystać. Pozdrawiam

    30 lipca 2019 22:52 491
    0

    Stranger Things obejrzałem, a na The 100 również czekam. Oglądam ten serial od bodajże 4 sezonu i jest świetny. Jestem bardzo ciekaw jak zakończy sie obency sezon.

    30 lipca 2019 23:14 491
    0

    Ja od siebie polecam True Detective jesli ktos nie ogladal.

    31 lipca 2019 03:51 491
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się