• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Wejdź na nową stronę do zarabiania - Earnweb.com

    Moja przygoda z GameHag.com

    Dzień, w którym obejrzałem odcinek u Info Mode'a, w którym poznałem GameHag pamiętam, jakby był wczoraj. Od razu wszedłem na stronkę i rozpocząłem piękną przygodę z owym portalem. Pamiętam ile to pracy i wysiłku włożyłem w pisanie artykułów na przeróżne tematy... Poradniki do ADC, dla niższych dywizji, dyskusje o ikonach, OTP, itd. A jaka była moja radość jak zakupiłem moją pierwszą nagrodę - 750 RP... I to wszystko niewielkim kosztem, raptem kilka godzin "pracy". Dzisiaj znam już wiele sposobów na zarabianie KD, staram się korzystać z każdego po trochu, z naciskiem dalej na moje ukochane artykuły. Potrzebowałem czasu, aby uświadomić sobie co tak naprawdę zyskałem na GameHagu. Przede wszystkim umiejętność rozmowy z ludźmi. Poprzez pisanie tyle czasu zwracając się bezpośrednio do Was umiem o wiele lepiej nawiązywać kontakty z innymi ludźmi, dyskutować na przeróżne kontakty, wyrażać własną opinię, nie bojąc się jej odrzucenia... Doskonalenie języka polskiego jest drugą ważną rzeczą. Ile to razy złapałem się na popełnianiu błędów, które teraz są dla mnie nie do pomyślenia... Cały czas pamiętam, jak jeden użytkownik zwrócił mi uwagę (za co serdecznie dziękuję), że "artykułach" pisze się przez "U" a nie "Ó"... Oprócz błędów ortograficznych, doskonaliłem swoją interpunkcję, a także wzbogaciłem "skarbiec mojego słownictwa" o nowe wyrazy. Przede wszystkim poznałem nowych ludzi! Miałem kilka pytań o artykuły, parę osób pytało się mnie o rady co do ich pisania. Miałem doświadczenie z różnymi ludźmi, którzy dzielą moje zainteresowania, np. aktywne udzielanie się na GameHagu. Wiele razy poczułem się mocniej doceniony - wiele komentarzy pod moim pierwszym artykułem leży do dziś w moim sercu. I nie chodzi mi w tym punkcie o to, że się żalę, że nie miałem dostatecznej uwagi czy coś. Po prostu można się tutaj poczuć kimś więcej niż tylko zwykłym internautą. Ludzie na GameHagu, oprócz małych wyjątków to w większości mili i uprzejmi użytkownicy. A Wy, jaką mieliście przygodę z GameHag.com? Może była ona podobna do mojej, może zupełnie inna, a co jeśli trafiliśmy tutaj w ten sam sposób? Podzielcie się nią w komentarzach pod tym wpisem! Życzę miłego dnia Nolio

    29 lipca 2019 11:22 491
    0

    Cóż, ja tu trafiłam szukając po prostu jakiegoś sposobu na dostanie dodatkowej waluty w grze nie wydawając pieniędzy. Jeśli się nie mylę, to po prostu wpisałam frazę w wyszukiwarce typu "diamenty za darmo w[...}". Nawet nie pamiętam do jakiej gry haha. Konto założyłam dość dawno, ale dopiero od niedawna coś "zdobywam" :)

    29 lipca 2019 13:32 491
    0

    Zacząłem identycznie jak ty od zaproszenia infomoda. W sumie nie wiem po co, bo nie ufam takim witrynom i z początku tylko się logowałem codziennie. Dopiero później zauważyłem dział artykułów, który był czymś nowym i dla mnie świetnym, ponieważ siedzę w sieciach swrwerów cs jako redaktor.
    Napisałem kilka artykułów a nagroda za nie zachęciła mnie potem do pisania kolejnych.
    Tutaj też po raz pierwszy jakieś 1,5 roku temu zetknąłem się z pojęciem autoplagiatu, gdyż po napisaniu tekstu wrzucałem go na swoje forum, a po 5 minutach tu. Wielkie było moje zaskoczenie gdy odrzucono artykuł jako PLAGIAT i dopiero wtedy przeczytałem regulamin gamehag, który zabrania wrzucania swoich prac wcześniej udostępnionych w innych stronach.

    Ogólnie spodobało mi się tu, kilku użytkowników wytyka błędy, dzięki czemu nadal poprawiam swój warsztat mimo ponad 3-letniego doświadczenia jako redaktor-amator.

    Za użytkownikami nie przepadam, ponieważ większość to dzieciaki, które ciągle spamują, jednak kilku userów sprostało moim oczekiwaniom, w tym też osoby z samej ekipy gamehag.

    I nie ukrywam, że hajs również mi pasuje, bo do tej pory wybrałem stąd już kilkaset zł po prostu realizując swoje hobby.

    Teraz miałem długą przerwę w pisaniu z powodu braku czasu, jednak niedługo postaram się zabrać do pracy i mam już nawet kilka dobrych pomysłów.

    Stronę polecam, bo mam tu dobre doświadczenia i zostanę jak najdłużej.

    30 lipca 2019 08:02 491
    0

    I o to chodzi, w życiu trzeba doskonalić siebie i brnąć do przodu :)

    30 lipca 2019 09:24 491
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się