• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Wejdź na nową stronę do zarabiania - Earnweb.com

    Loomian Legacy - nowa najlepsza gra na Roblox

        Trzy dni temu, a dokładnie 20 lipca została wydana nowa, najpopularniejsza gra na Roblox - Loomian Legacy. Jest to gra z fabułą, w której możesz wybrać swoje ulubione wirtualne zwierzę - Loomiana. Zapraszam do czytania.


        Pojawiasz się w małym miasteczku Mitis Town, w którym dzieją się dziwne rzeczy. Dwaj naukowcy w tym twój tata zajmują się tym i próbują to rozwiązać, co tak naprawdę dzieje się w miasteczku. Spotykasz ich w grocie, pytasz ich co robią. Oni jednak odpowiadają że znaleźli dziwne miejsce w którym może coś się czaić. Niepostrzeżenie jednak zauważają dziwny wzór na ścianie, który się rozprysł na małe kawałki kamieni. Jednak postanawiają wrócić do labolatorium i spytać się twojej matki o co w tym wszystkim chodzi, zostawiając Cię samego w opuszczonej jaskini. Postanawiasz pójść za nimi. Gdy jednak wchodzisz do labolatorium widzisz ojca z naukowcem rozmawiającymi z twoją matką. Widząc Cię postanowili dać Ci twojego Loomiana z pośród 7, a ty mogłeś wybrać tylko swojego ulubionego Loomiana. Wybór należał do Ciebie.
    Były tam takie zwierzątka jak:
    - Fevin (typ Plant)
    - Vambat (typ Dark)
    - Weevolt (typ Electric)
    - Snocub (typ Ice)
    - Embit (typ Fire)
    - Dripple (typ Water)
    - Eaglit (typ Light)
        Gdy wybrałeś już swoje wirtualne zwierzątko, postanawiasz je wytrenować i się z nim pobawić. Jednak znajdujesz most po którym postanawiasz przejść i wchodzisz do doliny, wszystko się zmienia. Widzisz tak inne Loomiany z którymi postanawiasz walczyć. Gdy kończysz walke przechodzisz do świata Route 2. W tym świecie jest małe, bardzo małe miasteczko, w którym znajdujesz tajemniczy las. Znajdujesz również pomieszczenie w którym możesz uleczyć swoje zwierzątko i kupić dla niego potrzebne rzeczy oraz moce. Postanawiasz wejść do tego lasu, ale znajdujesz starego Pana, który mówi Ci, że z tego lasu już nie ma odwrotu i musisz znaleźć różowe drzewo aby wydostać się z tego lasu. Po drodze staczasz dużo walk ale w końcu  udaje się Tobie znaleźć różowe drzewo. Prowadzisz tam walkę z innymi Loomianami, ale też z największym potężnym czarnym Loomianem (Dark). Kiedy go pokonujesz zauważasz za drzewem skrzynkę ale ona jest niedostępna. Postanawiasz znaleźć wyjście z tego lasu, gdy natrafiasz się na pewną trenerkę. Aby przejść dalej musisz stoczyć walkę z jej Loomianami. Udaje Ci się wygrać, i przechodzisz dalej, szukając wyjścia. Wreszcie natrafiłeś się na kolejne małe miasteczko, w którym była szkoła. Nauczyciel powiedział, że znalazłeś się w innym kraju, ponieważ portal Ciebie przeteleportował. Musiałeś znaleźć drogę powrotną. Znalazłeś tajemniczy most, postanawiasz po nim przejść i wylądowałeś, w dużym solidnym mieście. Zwiedzasz je gdy pewien chłopak oferuje ci walkę w klubie. Są trzy etapy. Aby zawalczyć pierwszą rundę, musisz przejść puzzle.        W każdej rundzie są dwie lub trzy walki (losowo). W drugiej rundzie jednak są już trudniejsze puzzle i trudniejszy poziom walki. W trzecim poziomie układanka jest w miarę łatwa, ale trzeba być bardzo uzbrojonym , aby wygrać, ponieważ poziom jest tak jak mówiłem trudny. Gdy skończysz walki i wygrasz turniej dostajesz medal i odznakę. Medal, który będzie widoczny przy twoim nicku w tej grze.

    Opinia na temat gry

    Moim zdaniem gra jest bardzo dobra, wciągająca z duża fabułą, lecz zawiera dużo czasu. Ja przeszedłem ją wczoraj, zajęła mi ponad trzy lub cztery godziny. Myślę, że ten mój poradnik, artykuł przyda się wam do przejścia gry, ponieważ opisałem całą fabułę jako poradnik.
    Dziękuję za przeczytanie mojego artykułu, pozdrawiam.

    23 lipca 2019 15:36 324
    0

    No to fajnie

    23 lipca 2019 16:12 324
    0

    Wole nie grac

    23 lipca 2019 16:40 324
    0

    jak pokonać tego loomiana czarnego?

    23 lipca 2019 19:01 324
    0

    Normalnie, tak jak wszystkie

    23 lipca 2019 20:14 324
    0

    spoko lol xd

    23 lipca 2019 20:22 324
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się