• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Wejdź na nową stronę do zarabiania - Earnweb.com

    Jak zarobic?

    Jak zarobic w wakacje w internecie a sie nie narobic bedac niepelnoletnim?

    4 lipca 2019 15:54 491
    0

    Gamehag psc później na konto bankowe

    4 lipca 2019 16:20 491
    0

    To to i ja wiem

    4 lipca 2019 16:36 491
    0

    Masz 22 lata, możesz już w macu robić.

    4 lipca 2019 23:10 491
    0

    To tylko cyfra na prof naprawde mam mniej xD

    4 lipca 2019 23:12 491
    0

    Nie wiem

    5 lipca 2019 09:14 491
    0

    Zdajesz sobie sprawę z tego, że podawanie fałszywych danych, jednocześnie akceptując regulamin, jest niedozwolone?
    Chciałeś komuś zaimponować zawyżając pierwotnie wiek, czy bałeś się, że w gry dla pełnoletnich nie będziesz mógł grać? ;)
    Nigdy nie łam prawa, nawet zwykłego regulaminu :) To też dla Ciebie ważne! Dbaj o swoje bezpieczeństwo/pozwól się chronić, a nie podawaj się za kogoś, kim nie jesteś.

    Jeśli jesteś niepełnoletni, to bez zgody rodziców/prawnych opiekunów i tak nie możesz pracować, ani "w realu", ani w Internecie.


    Zamiast szukać metody "jak robić, by się nie narobić", idź/napisz do jakiejś firmy odpowiedzialnej za gazetki reklamowe czy ulotki. Spiszcie umowę, trochę porozdajesz, przy okazji pobędziesz na dworze i coś zarobisz. Dodatkowo możesz wykorzystać apkę w telefonie i robić wyzwanie na przebytą ilość kroków. Podbijesz średnią w Twojej grupie wiekowej/dołączysz do sezonowych wyzwań międzynarodowych ;)

    W Internecie, skoro sam udajesz, że masz więcej lat, niż faktycznie, ktoś może Cię oszukać i nic nie dostaniesz! Nie nabieraj się na teksty typu "zarobisz miliony za klikanie". Z reguły tego typu stronki po prostu wykorzystują czyjeś dane - ktoś nabierze kredytów w "chwilówkach" na twoich opiekunów i co wtedy zrobisz? Oni będą tak samo winni, jak ten co Cię oszuka, choć robiłeś coś bez ich wiedzy!

    W życiu nie ma nic za darmo, żeby coś mieć, trzeba się jednak choć trochę napracować :) Póki jesteś młody, to korzystaj z tego i podejmuj się lżejszych prac w realnym świecie. Zastanowisz się w tym czasie, czym w dorosłym życiu będziesz chciał się zająć.


    5 lipca 2019 14:18 491
    0

    gamehag polecam magda gessler xD

    5 lipca 2019 14:33 491
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się