• Sign in Sign up

Collect

Rewards

Community

How it works

Check our new website for making money online - Earnweb.com

Fortnite or Pubg

Which game do You guys prefer...

6 june 2020 08:16 2830
    0

İşte Runes ile ilgili görüşim, lütfen yorumumu göster: onlarla aynı fikirde olursunuz ya da incelemenizi. Birinde yorumunuzu fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirim…

Onları mağazadan satın alma yeteneği ekleyin
    Runes geçmişte satın alınabiliyordu, çünkü onun için benzersiz bir fiyatı var ve burada oyun teçhizatı olarak kabul ediliyorlar. Bu yüzden Soul Gems'imi özellikle belirli Runes'larla ayrıntılı istiyorum!

Bunları satın alınabilir sandıklarda kazanma yeteneği ekleyin
    Runes, FEHU ve TIWAZ, Onlarda da başka runeler görmek istiyorum, bu da bence kullanın daha fazla göğüs satın almaya teşvik edecek. (Daha fazla Runes içeren bazı ücretsiz sandıklar olduğunu ancak satın alınamaz olduklarını belirtmeliyim.)

ALGIZ & RAIDO Runes'u edinme yeteneği ekleyin
    Gamehag'da gerçekten burada olduklarını hatırlayamıyorum ama hepimizin gördükleri gibi. ALGIZ Rune: 7 gün boyunca günlük görevlerde +% 20 bonus. - ALGIZ Rune: +% 20 bonus almak için XP boyunca 7 gün boyunca.

20 MAYIS 2020 14:05 8369

OopleTheGreatOopleTheGreatBüyük rozet
    rünleri iyi, ama belki de göğsüne sahip olmak akıllı değil

21 MAYIS 2020 02:00 8369

MeguminShiroMeguminShiroMeguminShiro rozeti
    Neden runeleri mağazadan satın alma yeteneğini kaldırdıklarını, çeşitli sg'nizi kar elde etmek için harcadığınızı, (şimdi sadece ücret göğüsten kullanılabilirsin ve alacağınız rune rastgele).

Bu konuda anlaşılan 2. nokta, onu göğüste her zaman aynı runeleri (Fehu, Tiwaz) göreceğinden en az diğer runik türlerini eklemelidir, ancak bunların üzerinde olmak istediği başka runeler vardır.

Ve son nokta, bunların oyunuhag'da gördüğünüz hatırlamıyorum (o) onları Bilmiyorum.

5 HAZİRAN 2020 19:37 8369

baqlavazurabaqlavazurabaqlavazura rozeti
    ru

6 june 2020 11:56 2830
    0

fortnite😜

6 june 2020 11:57 2830
    0

fortnite :)

6 june 2020 12:18 2830
    0

not both. exp için ggeldim yorma