• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Wejdź na nową stronę do zarabiania - Earnweb.com

    czy warto grac

    Wszyscy fani serii SoulCalibur zapewne cieszą się z możliwości zobaczenia swoich ulubionych postaci w przeglądarkowej wersji gry stworzonej przez studio Game Spirite. Jest to MMO RPG z oryginalnymi herosami znanej produkcji. Kogo tym razem wybierzesz? Oto bohaterowie mogący stanąć do walki u twego boku: Yun-Seong, Raphael, Rock, Bedivere, Maxi. Z kobiecych postaci masz do wyboru: Cassandra, Setsuka, Hilde oraz Taki. Twoja postać zmierzy się z wieloma przeciwnikami, wśród nich znajdą się nieustraszone potwory, za które można uzyskać atrakcyjne nagrody. Przygotuj się na sporą dawkę adrenaliny czekającą na Ciebie w tym barwnym, aczkolwiek niebezpiecznym świecie. Po ukończeniu poszczególnych misji możesz dołączyć do któregoś z trzech klanów: Birf of Passage, Schwarzwind czy Fygul Cestemus, jak również stworzyć listę przyjaciół i wrogów. Gra oferuje możliwość wejścia w związek małżeński z drugim członkiem klanu, dzięki czemu zostaną odblokowane misje partnerskie -jedynym warunkiem jest uzyskanie 55 poziomu. Stań się nie tylko potężny, ale także super modny! Tytuł posiada bardzo ciekawą grafikę, która zostaje odzwierciedlona m. in. w różnorodności strojów dostępnych dla każdej postaci. Gdy znudzi Cie już krążenie po mapie, zajrzyj do misji dziennych oferujące wyjątkowe zadania do wykonania. Wpłyną one bardzo korzystnie na Twoją postać, np. zwiększając moc Twojego bohatera. Dla wiernych graczy, przygotowano bonusy za siedmiodniowe logowanie. Dołącz już dziś do zespołu walecznych bohaterów w przeglądarkowej wersji Soul Calibur!

    4 marca 2019 13:53 2821
    0

    Myślę że tak, choć kd mało się dostanie

    5 marca 2019 18:55 2821
    0

    Przyznam szczerze: nie chce mi się już wbijać jezscze do lcl 80 tej "gry", może ja mam inne wymagania co do gier, mi zupełnie nie leży, jak gra tak sobie sama gra.

    8 marca 2019 02:25 2821
    0

    szczerze odradzam

    9 marca 2019 16:42 2821
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się