• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Wejdź na nową stronę do zarabiania - Earnweb.com

    Jak zaliczyć zadanie? (brak akceptacji zadania, Problem z nickiem)

    Przez link z gamehag utworzyłem konto Astrid Gwiazdy Jeździec (mam screena z zakładania). W grze jedyna w miarę podobna nazwa jaka dało się wybrać to Astrid Jeździec Gwiazdy. Wysłałem screena z nazwa postaci i lvl z miejsca (ekranu) wyboru postaci. Zadanie nie zostało zaliczone, a gdy zapytałem misty o problem, opisujac sytuacje wysłała mi kopie faq-u... Czy osoby, które zaliczyły zadanie utworzyły postac o identycznym nicku? jak ? A może należy wysłać widoczną nazwę konta z nazwa postaci? Ale jak ?

    11 marca 2017 15:38 42
    0

    Mój problem został rozwiazany. Po wysłaniu kilku podobnych screenów w których było widać nick i poziom i ich odrzuceniu przez serwis ponownie skontaktowałem się z misty. Pisząc iż moim zdaniem screeny są wporzadku i proszę o podanie konkretnego powodu ich odrzucania. Niedawno otrzymałem informację o tym, że screen jest faktycznie poprawny i zadanie zostało mi zaliczone. Jak widać prośba o pomoc i cierpliwość oplacily się.
    Pozdrawiam.

    14 marca 2017 11:37 42
    0

    Zapomniałem o istotnej informacji zacytuję tu mosty " w tym wypadku nickname nie musi być identyczny"

    14 marca 2017 11:40 42
    0

    no prawda :)

    25 marca 2017 20:13 42
    0

    No tak

    30 marca 2017 17:48 42
    0

    :D.

    8 kwietnia 2017 08:05 42
    0

    Post idealny dla nowych graczy. Niestety błędy z screenami zdarzają się coraz częściej nie tylko w tej grze :3.

    11 maja 2017 06:45 42
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się