• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Wejdź na nową stronę do zarabiania - Earnweb.com

    Minecraft Serwery 1.18

    Witam z tej strony Biały tygrys a dzisiaj, przedstawię wam najlepsze serwery Minecraft Java Edition (wersja 1.18) zaczynamy :D


    (Jak nie chce ci się czytać tego artykułu to i tak go zatwierdź ;) dwie godziny go pisałem! I miłego czytania! )


    1.Crystalmc.mine.game

    Wiem że końcówka nie brzmi zachęcająco, ale to tylko pozory, jest to serwer survival z wieloma pięknymi warpami, item shopem, a nawet działkami. Spawn jest piękny i można na nim znaleźć sklep z amuletami, które dają różne efekty. Ktoś powie "ale to bez sensu jak masz potki" no niby tak, ale amulety dają te efekty na o wielllllllllle dłużej. Jest tu wiele warpów (np. enchant, pvp, AFK i inne). Na warp PVP możesz (jak sama nazwa wskazuje) walczyć z innymi graczami, natomiast na AFK są tak zwane "AFK-arki" dzięki którym możemy AFK-ować. Natomiast działki to po prostu... działki jednak, żeby takową sobie stworzyć trzeba wpisać /stworz, wtedy pojawi się okienko, w którym jest przepis jak takową działkę sobie zrobić. Jeżeli jeszcze na nim nie byłeś to, wbijaj! tu masz losowy film z serwera:

    2.NSSV.pl

    Mogę powiedzieć coś więcej niż "klasyka, klasyki"? Chyba nie, na pewno każdy zna ten serwer, ale jeżeli ktoś jednak nie zna tego serwera (JAKIM CUDEM!?) to o nim opowiem. Jest to chyba najpopularniejszy serwer w Polsce, jaki można znaleźć, jest tam mnóstwo trybów np. survival, bedwars, pvp, guns, pvpchest i wiele, wiele więcej. Jeżeli jeszcze nigdy na nim nie byłeś to, wbijaja! A tutaj masz losowy film nssv:

    3.Pixelplay.pl

    Pixelplay również jest serwerem survival z warpami, nie chcę się tu zbytnio rozpisywać, bo ten serwer jest dosyć podobny do Crystalmc.mine.game, i został otworzony przez słynnego yoututbera "Ogryzek Minecraft", Tak więc serwer ma bardzo... ciekawe warpy np. lotnisko czy ulica, jest to świetny serwer, jeżeli jeszcze na nim nie byłeś to, wbijaj! Tu masz losowy film z serwera:

    Dziękuję za przeczytanie tego artykułu i mam nadzieję że się spodobał, nie zapomnij dać dobrej oceny! :D Do widzenia państwu!
    i życzę miłego dnia!

                                                                                                                                                                                                                   
                                                                                                                                                                                                                          
                                                                                                                                                                                                                                   
                                                                                           


    8 kwietnia 2022 20:44 324
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się