• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Wejdź na nową stronę do zarabiania - Earnweb.com

    co robicie w wolnym czasie?

    co lubicie robić w wolnym czasie?

    15 stycznia 2022 11:14 491
    0

    czytam książki hp i śpiewam piosenki arianki na caly dom

    21 stycznia 2022 18:55 491
    0

    oglądam coś albo gram teraz gdy zaczyna być troche cieplej zaczne jeździc na rowerze

    8 lutego 2022 23:32 491
    0

    zazwyczaj gram w coś

    9 lutego 2022 00:43 491
    0

    co tam
    ktoś gra w cs go ?


    9 lutego 2022 10:04 491
    0

    grac w roblox

    9 lutego 2022 11:06 491
    0

    i inne gry


    9 lutego 2022 11:07 491
    0

    spac

    9 lutego 2022 11:07 491
    0

    Grać w piłkę albo na kompie no ogólnie chlować bombe

    9 lutego 2022 21:06 491
    0

    grac w cos albo nie wiem rysowac

    11 lutego 2022 09:20 491
    0

    Czytam książki, gram w RPG i gwinta, wychodzę IRL ale to na wiosnę xD

    12 lutego 2022 14:00 491
    0

    Ja w wolnym czasie gram w roblox, rysuje, i jeżdzę na rowerze jak jest ciepło na dworze.

    24 kwietnia 2022 18:16 491
    0

    oglądam coś albo gram

    4 sierpnia 2022 10:14 491
    0

    spotykam się ze znajomymi

    4 sierpnia 2022 23:37 491
    0

    gotuję coś oglodąm robię shorty gram w roblox

    7 sierpnia 2022 11:12 491
    0

    Panowie sam nie narzekam na powodzenie ale ciekawi mnie jakie działanie na kobiety mogą mieć perfumy z feromonami? Planuję sobie kupić jakies dobre ale nie jestem jakiś doświadczony w tej kwestii i po prostu ciekawi mnie co i jak. Jakie dawki używacie i może jakich stosujecie? Podejrzewam,ze działanie mozę być tutaj 50 na 50 bo może zadziałac placebo jak również mogą mieć środki. No i jak wybrac odpowiednie tak aby nie dać nabić się w butelkę i aby kupic sobie takie aby dzialały?

    27 października 2022 13:59 491
    1

    Podnoszą pewność siebie, to fakt bo ogólnie czujesz się o wiele bardziej atrakcyjny ale to nie wszystko. Bo jeśli kupisz sobie jakieś porządne feromony to rzeczywiście możesz tutaj liczyć na większe zaintersowanie kobiet. Na pewno nie polecam tutaj oszczędzać i kupować sobie albo tanich feromonów z allegro albo tym bardziej próbek. Bo działanie feromonów tak naprawdę można przetestować i sprawdzić w trakcie dłuższego ich używania. Lepiej na początku kupić sobie większy flakon tak abyś był w stanie dobrać do siebie odpowiednią dawkę i dopasował ich ilość. W sensie tak aby nie przesadzić i za bardzo nie cuchnąć bo w przypadku tych lepszych feromonów stężenie jest mocne i można dać zbyt dużo. Polecam na początek Pheromone essence. Trochę tego do tej pory wypróbowałem i te moim zdaniem są najlepsze. Na początek daj dwie trzy krople w okolice uszu albo na nadgarstki. Potem możesz albo zmniejszac albo zwiekszać dawkę.

    2 listopada 2022 14:10 491
    1

    Dzięki za radę, ogólnie czytałem sobie o nich tak więc je zamawiam! A i czy ma znaczenie czy używam feromoonów w zamkniętych czy otwartych pomieszczeniach? Czy ma to wpływ na ich działanie?

    2 listopada 2022 15:16 491
    1

    Najczęściej gram różnego rodzaju gry, rysuję i piszę odpowadania lecz to już jest rzadkość

    4 listopada 2022 14:10 491
    1

    zdobywać kd na gamehag

    11 listopada 2022 12:05 491
    1

    W wolnym czasie jeśli jest ciepło +15 stopni to wychodzę najczęsciej pograć z kolegami w piłkę na orliku - staram się być najlepszy. Jeśli jest taki okres jak teraz to najczęściej gram w gry ( Minecraft, Counter Strike). Jeśli mi się odechce oglądam filmy na youtubie.

    23 grudnia 2022 18:01 491
    1

    hemoglobina no wiesz itp

    25 grudnia 2022 21:40 491
    1

    Podnoszą pewność siebie, to fakt bo ogólnie czujesz się o wiele bardziej atrakcyjny ale to nie wszystko. Bo jeśli kupisz sobie jakieś porządne feromony to rzeczywiście możesz tutaj liczyć na większe zaintersowanie kobiet. Na pewno nie polecam tutaj oszczędzać i kupować sobie albo tanich feromonów z allegro albo tym bardziej próbek. Bo działanie feromonów tak naprawdę można przetestować i sprawdzić w trakcie dłuższego ich używania. Lepiej na początku kupić sobie większy flakon tak abyś był w stanie dobrać do siebie odpowiednią dawkę i dopasował ich ilość. W sensie tak aby nie przesadzić i za bardzo nie cuchnąć bo w przypadku tych lepszych feromonów stężenie jest mocne i można dać zbyt dużo. Polecam na początek Pheromone essence. Trochę tego do tej pory wypróbowałem i te moim zdaniem są najlepsze. Na początek daj dwie trzy krople w okolice uszu albo na nadgarstki. Potem możesz albo zmniejszac albo zwiekszać dawkę.



    29 grudnia 2022 10:19 491
    1

    Podnoszą pewność siebie, to fakt bo ogólnie czujesz się o wiele bardziej atrakcyjny ale to nie wszystko. Bo jeśli kupisz sobie jakieś porządne feromony to rzeczywiście możesz tutaj liczyć na większe zaintersowanie kobiet. Na pewno nie polecam tutaj oszczędzać i kupować sobie albo tanich feromonów z allegro albo tym bardziej próbek. Bo działanie feromonów tak naprawdę można przetestować i sprawdzić w trakcie dłuższego ich używania. Lepiej na początku kupić sobie większy flakon tak abyś był w stanie dobrać do siebie odpowiednią dawkę i dopasował ich ilość. W sensie tak aby nie przesadzić i za bardzo nie cuchnąć bo w przypadku tych lepszych feromonów stężenie jest mocne i można dać zbyt dużo. Polecam na początek Pheromone essence. Trochę tego do tej pory wypróbowałem i te moim zdaniem są najlepsze. Na początek daj dwie trzy krople w okolice uszu albo na nadgarstki. Potem możesz albo zmniejszac albo zwiekszać dawkę.



    29 grudnia 2022 10:19 491
    1

    Podnoszą pewność siebie, to fakt bo ogólnie czujesz się o wiele bardziej atrakcyjny ale to nie wszystko. Bo jeśli kupisz sobie jakieś porządne feromony to rzeczywiście możesz tutaj liczyć na większe zaintersowanie kobiet. Na pewno nie polecam tutaj oszczędzać i kupować sobie albo tanich feromonów z allegro albo tym bardziej próbek. Bo działanie feromonów tak naprawdę można przetestować i sprawdzić w trakcie dłuższego ich używania. Lepiej na początku kupić sobie większy flakon tak abyś był w stanie dobrać do siebie odpowiednią dawkę i dopasował ich ilość. W sensie tak aby nie przesadzić i za bardzo nie cuchnąć bo w przypadku tych lepszych feromonów stężenie jest mocne i można dać zbyt dużo. Polecam na początek Pheromone essence. Trochę tego do tej pory wypróbowałem i te moim zdaniem są najlepsze. Na początek daj dwie trzy krople w okolice uszu albo na nadgarstki. Potem możesz albo zmniejszac albo zwiekszać dawkę. MUSZE WBIC EXP JAK COS

    29 grudnia 2022 10:23 491
    1

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się