• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Wejdź na nową stronę do zarabiania - Earnweb.com

    The Walking Dead - Zwykłe zombiaczki?

    Czego możecie się spodziewać po tym materiale? 
    Krótkiego zarysu fabuły, oczywiście bez większych spojlerów, Moich wrażeń, czyli co mi się spodobało w The Walking Dead, i tego co niekoniecznie. Oraz krótka paplanina, którą przecież lubi każdy, co nie?


     

     

    I. O głównym bohaterze

    Lee Everett to 37 letni mężczyzna, były profesor historii (przez 6 lat wykładał na uniwersytecie w Georgii). Były, bo w pierwszych minutach rozgrywki dowiadujemy się, że Lee został zwolniony z pracy. Mało to, skazano go za morderstwo. 
    !Lee jest głównym bohaterem tylko w pierwszym sezonie!

    Zobacz obraz źródłowy



    II
    . Fabuła, fabułkafabułeczka!

    Gracz po odpaleniu gry zostaje wyrzucony w scenę w samochodzie. Dokładniej w radiowozie. Z jego rozmowy z policjantem dowiadujemy się trochę o sytuacji głównego bohatera. Zalecam zwrócić uwagę na późniejsze dźwięki z radia. Przed maskę stróża prawa wchodzi coś na kształt człowieka, przez co mężczyzna zmuszony jest gwałtownie skręcić, powodując wypadek. Kiedy Lee się ocknie, świat zostanie już niemal całkowicie opanowany przez nieumarłych. A będzie tylko gorzej.

    III. Dobre strony gry

    W tej części przedstawię wam co sprawiło, że tak dobrze mi się grało.
       1. Duży wpływ na grę - Czyli częste wybory, które miały mniejszy lub większy wpływ na dalszą część historii.
       2. Ciekawe postacie - Prawie każdy bohater był oryginalny i nie schematyczny. Wygląd postaci był prosty, bez wariacji, co dawało graczowi poczucie miłej prostoty.
       3. Miła dla oka kreska - Kojarzy mi się z komiksem a jednak jest w 3D. Moim zdaniem to całkiem oryginalne i fajne połączenie.

    IVWrrr, tego nie lubię! - Czyli słabe strony gry

    Co nie przypadło mi do gustu i sprawiło, ze miałam ochotę wyłączyć grę? 

       1. Granie na uczuciach - Nie zrozumcie mnie źle. Po prostu niektóre momenty są wyciskaczami łez, wprowadzonymi do gry jakby na siłę. Mimo wszystko nie oszukujmy się - 90% z nas właśnie na takich scenach płacze najbardziej.
       2. Nudne wątki - Znacie to uczucie kiedy bardzo lubicie jakąś grę ale w pewnym momencie ją wyłączacie i przez wiele dni nie macie ochoty grać? Jednak kiedy już zaczniecie i przejdziecie przez jakąś część, nagle znów wam się podoba? Tak, opisuję tu moje emocje związane z The Walking Dead...
       3. Brak spolszczenia na konsole.

    Zobacz obraz źródłowy


    V. Obiecana paplanina!

    Oh, to jest coś co lubię najbardziej. Nie muszę teraz za dużo myśleć. Po prostu piszę co sądzę!
    A więc tak. TWD skradło moje serduszko i szczerze polecam to każdemu kto lubi pogrywać w gry fabularne. Pierwszy sezon niestety kupiłam na konsolę, a co za tym idzie - brak spolszczenia. Klimat był lepszy bez tych wszystkich napisów, które rozpraszają, ale jak na 14 letnią w tamtym czasie mnie, dialogi leciały za szybko i nie wszystko rozumiałam. 

    Dziękuję za doczytanie do końca!
    ~Voyavi

     

    6 listopada 2020 20:20 324
    0

    o moj boze, czy pograjmerka wlasnie skomentowala mi artykul? :0 uwielbiam cie ogladac c:

    12 listopada 2020 12:17 324
    0

    aha ja też uważam to co Pograjmerkaa

    12 listopada 2020 13:08 324
    0

    ja tylko biore expa za pisanie dzienki

    12 listopada 2020 13:12 324
    0

    Super fajne Dzk za exp

    12 listopada 2020 13:14 324
    0

    NIce

    12 listopada 2020 13:14 324
    0

    FAjne no exp exp

    12 listopada 2020 13:17 324
    0

    fajny artykuł byq

    12 listopada 2020 17:20 324
    0

    chciałby ktoś obejrzeć wszystkie 10 sezonów serialu The Walking Dead bo oglądam na zaufanej stronie gdzie cały serial jest z lektorem pl

    12 listopada 2020 18:45 324
    0

    Fajne

    12 listopada 2020 22:37 324
    0

    Polecam każdemu

    13 listopada 2020 11:08 324
    0

    fajna ta gra

    13 listopada 2020 11:10 324
    0

    przyjemna gierka

    16 listopada 2020 21:01 324
    0

    Fajne to napisales gra mi sie tez podoba mega ej nie no naprawde ja by mtak nieu miala napisac jak ty choba ze zabrales to z neta hahaha ale i tak suepr

    17 listopada 2020 12:02 324
    0

    zombie fajne

    17 listopada 2020 12:23 324
    0

    Nigdy nie grałem w the walging dead, ale z to uwielbiam The Last Of Us
    Więc na pewno kiedyś wypróbuje "D

    17 listopada 2020 12:35 324
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się