• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Wejdź na nową stronę do zarabiania - Earnweb.com

    CS:GO - Jak stać się lepszym ?

    Witam wszystkich bardzo serdecznie w moim pierwszym artykule. Dzisiaj chciałbym poruszyć temat wszystkim znanego Counter Strike'a Global Offensive, a dokładniej gier rankingowych, tak zwanych "Matchmaking'ów". Chciałbym przedstawić wam 7 pewnego rodzaju porad, dzięki którym "wyciśniecie" więcej na grach rankingowych, a co za tym idzie wbijecie wyższą rangę. Bez zbędnego przedłużania, zapraszam do artykułu.
    1. Rozgrzewka - Pierwszym krokiem do zagrania dobrej gry nie jest tyle co sam trening, ale porządna rozgrzewka. Już podczas rozgrzewki możecie zauważyć, czy w danym dniu wam przysłowiowo "idzie", czy też nie. Jeżeli na rozgrzewce zauważycie, że dzisiaj jest kompletna tragedia, nie ryzykujcie swojej rangi grająch grę rankingową.
    2. Focus - Jeżeli przygotowujecie się do grania mm'a, zadbajcie o swoje otoczenie. Wyłączcie telewizor, muzykę, zamknijcie drzwi od pokoju. Skupienie to podstawy podstaw, dzięki którym na pewno pójdzie wam lepiej.
    3. Aim training - Szlifowanie swojej dokładności oraz refleksu nie zaszkodzą. Wręcz przeciwnie, pomogą. Oczywiście nadmiar wszystkiego szkodzi, ale 20-30 minut dziennie poświęcania czasu na ćwiczenie swojego "aima" pomoże wam osiągnąć lepsze rezultaty, co bezpośrednio przekłada się na ilość zabójstw.
    4. Temperatura otoczenia - Może zabrzmi to głupio, lecz warunki w jakich gracie mają wpływ na to, jak gracie. Jeżeli w waszym pokoju jest tak zimno, że macie zimne ręce, nie ułatwi wam to gry. Zimnymi rękoma jest o wiele ciężej poruszać, zwłaszcza grając w gry.
    5. Opanowanie stresu - Mogę się założyć, że mieliście wiele sytuacji 1v1, 1v2 czy coś w tym stylu. Najważniejsze w takich sytuacjach jest to, abyście zachowali spokój. Nie ma jednego dokładnego przepisu jak to zrobić, lecz z czasem przyzwyczaicie się do tego uczucia, a może nawet je przezwyciężycie.
    6. Graj z drużyną - Uwierzcie mi, grając z randomowymi osobami z internetu ciężko jest się dogadać, a co za tym idzie wygrać. Oczywiście ta zasada nie obowiązuje jeżeli jesteście najlepszymi graczami na świecie i wszystkich możecie zabić samemu :D Lecz przyjaźnie nastawieni, chętni do współpracy gracze, a w szczególności z rosji, trafiają się w grach rankingowych bardzo rzadko. Dlatego też znajdzcie dla siebie drużynę. Dzięki takim stronom jak DreamTeam na pewno znajdziecie ludzi, z którymi osiągniecie wyżyny polskiego e-sportu :)
    7. Serwery społeczności - Dzięki różnego rodzaju serwerom społeczności, trening staje się o wiele łatwiejszy. Bez problemu możecie wejść na serwer np. Only AWP, Retake, dzięki którym wyćwiczycie się w danych sytuacjach. Pomaga to szczególnie wtedy, kiedy nie wiecie co robić podczas bronienia zaplantowanej bomby, czy coś w tym stylu :)
    8. Reflex - I tutaj jedna z ważniejszych czynników, jeżeli chodzi o gry komputerowe. Reflex pozwoli wam szybciej reagować na to co jest na ekranie. Aby szlifować swój reflex polecałbym na przykład pograć DM'a bez dźwięku, czy chociażby pograć w jedną z bardziej rozpoznawalnych gier do ćwiczenia reflexu, "Osu!". Sam gram w "Osu!" codziennie, przez co dokładność mojego strzelania zwiększyła się wielokrotnie.


    To tyle w dzisiejszym artykule.

    Pozdrawiam gorąco,
    Lester15

    5 marca 2018 11:54 324
    0

    dzięki akurat dopiero zacząłem

    15 grudnia 2022 16:17 324
    0

    tak w skrócie po prostu dużo graj w CS i tylko tyle z czasem poprawi ci się aim i movement, ale jak nie bedziesz gral systematycznie to nigdy nie bedziesz lepszy tak działa praktycznie każda gra

    15 grudnia 2022 20:52 324
    0

    dzięki za ankiete 💯

    15 grudnia 2022 22:28 324
    0

    graj gra i będziesz lepszy

    16 grudnia 2022 08:54 324
    0

    Trenuj, polecam mapki treningowe, oglądanie najlepszych oraz po prostu więcej grania.

    20 grudnia 2022 21:44 324
    0

    . Graj z drużyną - Uwierzcie mi, grając z randomowymi osobami z internetu ciężko jest się dogadać, a co za tym idzie wygrać. Oczywiście ta zasada nie obowiązuje jeżeli jesteście najlepszymi graczami na świecie i wszystkich możecie zabić samemu :D Lecz przyjaźnie nastawieni, chętni do współpracy gracze, a w szczególności z rosji, trafiają się w grach rankingowych bardzo rzadko. Dlatego też znajdzcie dla siebie drużynę. Dzięki takim stronom jak DreamTeam na pewno znajdziecie ludzi, z którymi osiągniecie wyżyny polskiego e-sportu :)
    7. Serwery społeczności - Dzięki różnego rodzaju serwerom społeczności, trening staje się o wiele łatwiejszy. Bez problemu możecie wejść na serwer np. Only AWP, Retake, dzięki którym wyćwiczycie się w danych sytuacjach. Pomaga to szczególnie wtedy, kiedy nie wiecie co robić podczas bronienia zaplantowanej bomby, czy coś w tym stylu :)
    8. Reflex - I tutaj jedna z ważniejszych czynników, jeżeli chodzi o gry komputerowe. Reflex pozwoli wam szybciej reagować na to co jest na ekranie. Aby szlifować swój reflex polecałbym na przykład pograć DM'a bez dźwięku, czy chociażby pograć w jedną z bardziej rozpoznawalnych gier do ćwiczenia reflexu, "Osu!". Sam gram w "Osu!" codziennie, przez co dokładność mojego strzelania zwiększyła się wielokrotnie. filmy gosciu

    22 grudnia 2022 23:21 324
    0

    i ogulnie nie graj z globalami

    22 grudnia 2022 23:22 324
    0

    Bardzo polecam mapki treningowe aima. Polecam również zmienić sobie celownik na mniejszy aby lepiej trafiać w głowę. Ale przede wszystkim trenujcie cały czas!

    23 grudnia 2022 17:57 324
    0

    Bardzo dobry artykuł i bardzo interesujący :)

    24 grudnia 2022 15:09 324
    0

    graj sobie w aimlaba ( wtedy twoj aim bedzie coraz lepszy)

    25 grudnia 2022 00:12 324
    0

    duzo trenuj

    25 grudnia 2022 03:12 324
    0

    MEEGA artykuł bardzo mi sie przydał będe korzystał dzk dzk lubie placki i nie tylko L

    26 grudnia 2022 12:44 324
    0

    MEEGA artykuł bardzo mi sie przydał będe korzystał dzk dzk lubie placki i nie tylko

    26 grudnia 2022 12:44 324
    0

    Jeśli chciałbyś stać się lepszy w grze Counter-Strike: Global Offensive (CS:GO), istnieje wiele rzeczy, które możesz zrobić, aby stworzyć swoje umiejętności. Oto kilka różnych, które mogą Ci pomóc:

    Ćwicz regularnie: Im więcej grasz, tym więcej masz okazji do nauki i poprawy swoich umiejętności.

    Skup się na rzeczywistych umiejętnościach: Możesz znaleźć się na rzeczywistych aspektach gry, w tym jak strzelanie, granaty czy awansowanie. Im więcej ćwiczeńsz te umiejętności, tym lepiej stajesz się w nich.

    Oglądaj filmy z włączonymi graczami: Oglądanie filmów z udziałem graczy może pomóc Ci zobaczyć, jak inni działają prawidłowo i jak grają różne inne. Możesz zobaczyć wiele z tego, co widzisz i dotyczyć tego w swoim grze.

    Baw się z funduszami broni i strategii: stosować różne bronie i strategie, aby zobaczyć, co działa najlepiej dla Ciebie. Możesz także eksperymentować z dodatkowymi ustawieniami sprzętu i ustawieniami gry, aby włączyć je do swojego stylu gry.

    Bierze udział w różnych rodzajach dowódców: Graj w różnych trybach rozgrywki, w tym jak deathmatch, turnieje czy drużyny drużynowe, aby poznać różne rodzaje dowództwa i wprowadzić się we współpracę z norweskimi.

    Ucz się od innych graczy: Poproś znajomych graczy o radzenie sobie lub poradź innym graczom online, aby dowiedzieć się, co oni robią, aby stać się lepszymi. Możesz także znaleźć poradę na forach internetowych lub

    Takie tam na nowych graczy w csgo :)

    Pozdrawiam cieplutko z całą rodzinką

    26 grudnia 2022 22:21 324
    0

    Wystarczy grać gry rankingowe. Z czasem skill przybędzie.

    28 grudnia 2022 05:21 324
    0

    pozdrawiam wszystkich

    29 grudnia 2022 01:33 324
    0

    Graj w gre skill bedzie wiekszy

    29 grudnia 2022 10:07 324
    0

    porada nie graj na słabym kompie przez ładowanie animacji wolniejsze raczej to nie robi różnicy ale gdy sam testowałem d a 9 vs athlon 3050 w przypadku laptopa to była wielka różnica w fps

    13 stycznia 2023 18:21 324
    0

    dzieki za artykuł

    13 stycznia 2023 19:13 324
    0

    super artykuł

    13 stycznia 2023 19:14 324
    0

    dzięki za pomoc, teraz tylko znaleść drużyne i do grania w csgo

    25 stycznia 2023 18:34 324
    0

    aimlab

    26 stycznia 2023 11:55 324
    0

    zobacz poradniki na yt one mi pomogly :)

    28 stycznia 2023 12:30 324
    0

    bardzo fajny poradnik

    30 stycznia 2023 07:55 324
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się