• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Wejdź na nową stronę do zarabiania - Earnweb.com

    Małe porady do League of Legends.

      League of legends kultowa produkcja w którą gra bardzo duzo ludzi na świecie. Osoby które zaczynają swoją przygodę z lolem mogą przeczytać ten artykuł i wynieść cos z niego, jestem graczem owej gry juz 4 lata i uważam że co nieco wiem o niej. Postaram się Wam dać parę krótkich rad, a więc przejdźmy do rzeczy.

      Jak każdy wie lol jest grą strategiczną, trzeba w niej sporo myśleć nie liczy się tylko i wyłącznie skill i statystyki, liczy się to co robimy dla drużyny. Zacznijmy od tego że w lolu mamy mnóstwo postaci, każda z nich ma swoją rolę. Grając w lola zaczynamy od 1 lvl na którym mamy parę postaci takich jak master yi czy też ashe, grając mecze zdobywamy punkty doświadczenia jak i pieniądze za które możemy zakupić postacie. Pamiętajcie nie ma lepszych postaci są tylko lepsi gracze. Jeśli widzicie przeciwnika który gra postacią za 6300(najdroższą) wcale nie jest powiedziane że najtańsza postać nie jest w stanie pokonać tej drogiej.
      Opowiem Wam teraz trochę o rozgrywce. Wiec, pamiętacie że zabójstwa w grze są ważne oczywiście, ponieważ pozwalają nam zyskać coraz to lepsze przedmioty dzięki którym nasza postać staję się silniejsza. Jednak nie tylko zabójstwa się liczą i nie one są priorytetem. Jeśli zacząłeś grać w lola wiesz że mecz się wygrywa bądź przegrywa gdy Nexus zostanie zniszczony, ale żeby zniszczyć owy Nexus musimy wcześniej zniszczyć wieże które stoją nam na drodze, więc jeśli przeciwnik ucieka nam na low hp, ale widzimy że wieża również ma mało zdrowia, nie gońmy przeciwnika, postarajmy się zniszczyć turet. Daje nam to pieniądze dla całej drużyny jak i zbliżenie się do Nexusa który jest celem gry.
      Kolejna rzecz którą chciałbym poruszyć jest wybieranie linii, mamy ich aż 4. Top-gorna aleja, mid- środkowa aleja, bot-dolna aleja i mamy jeszcze jungle, jest to cały las po naszej stronie mapy wspomnę że na bocie grają 2 osoby, adc, postać która atakuję na odległość oraz suport który ma za zadanie bronić naszego adc. Zanim dobijemy 30 lvl powinniśmy wybrać swoją ulubioną pozycję, gdyż to pomoże nam zdobyć coraz to wyższą rangę.
      Teraz sprawa przedmiotów które powinniśmy kupować. Ja osobiście korzystam z różnych stron gdzie pro playerzy pokazują jakich run, masterii bądź buildu używać.
      Mam nadzieję że zaciekawił Was mój artykuł i pomógł Wam chociaż odrobinę w rozpoczęciu gry w tę niesamowitą produkcję.

    7 listopada 2017 16:41 324
    0

    Spoko

    8 listopada 2017 23:27 324
    0

    Jak tam jest napisane

    9 listopada 2017 18:33 324
    0

    Ooooooooooooooooooooooo trochę mało pomocne

    12 listopada 2017 11:15 324
    0

    Bshhshshevejeuhebejejebejidurhevjejebejdjhdhdvvdjdidubejeiebheidjrbbrjdjrhrbrbhdjdudhrhbdjebebriirbrirhrjorjrbrirjbrjrhrhrirbrvrhtueoejvevdugegevvevdiegiejebejdbvdheoejevgywbskjevdhdubdhgdhhdbdhdhhdje

    15 sierpnia 2018 11:08 324
    0

    Że tak powiem... Ten artykuł to nie jest porada dla początkujący a raczej jej opis. Kto wie może kilku ludzi tym aciekawiłeś, ale nadal to nie jest jakiś poradnik czy coś

    18 sierpnia 2018 23:06 324
    0

    "Nie ma lepszych postaci, tylko gracze" zgadzam się jak najbardziej, no chyba że chodzi o matchupy.

    19 sierpnia 2018 10:27 324
    0

    ja za dobry w lola mordko nie jestem :(

    25 lipca 2023 23:31 324
    0

    ale nawet git:)

    25 lipca 2023 23:31 324
    0

    League of legends kultowa produkcja w którą gra bardzo duzo ludzi na świecie. Osoby które zaczynają swoją przygodę z lolem mogą przeczytać ten artykuł i wynieść cos z niego, jestem graczem owej gry juz 4 lata i uważam że co nieco wiem o niej. Postaram się Wam dać parę krótkich rad, a więc przejdźmy do rzeczy.

    Jak każdy wie lol jest grą strategiczną, trzeba w niej sporo myśleć nie liczy się tylko i wyłącznie skill i statystyki, liczy się to co robimy dla drużyny. Zacznijmy od tego że w lolu mamy mnóstwo postaci, każda z nich ma swoją rolę. Grając w lola zaczynamy od 1 lvl na którym mamy parę postaci takich jak master yi czy też ashe, grając mecze zdobywamy punkty doświadczenia jak i pieniądze za które możemy zakupić postacie. Pamiętajcie nie ma lepszych postaci są tylko lepsi gracze. Jeśli widzicie przeciwnika który gra postacią za 6300(najdroższą) wcale nie jest powiedziane że najtańsza postać nie jest w stanie pokonać tej drogiej.
    Opowiem Wam teraz trochę o rozgrywce. Wiec, pamiętacie że zabójstwa w grze są ważne oczywiście, ponieważ pozwalają nam zyskać coraz to lepsze przedmioty dzięki którym nasza postać staję się silniejsza. Jednak nie tylko zabójstwa się liczą i nie one są priorytetem. Jeśli zacząłeś grać w lola wiesz że mecz się wygrywa bądź przegrywa gdy Nexus zostanie zniszczony, ale żeby zniszczyć owy Nexus musimy wcześniej zniszczyć wieże które stoją nam na drodze, więc jeśli przeciwnik ucieka nam na low hp, ale widzimy że wieża również ma mało zdrowia, nie gońmy przeciwnika, postarajmy się zniszczyć turet. Daje nam to pieniądze dla całej drużyny jak i zbliżenie się do Nexusa który jest celem gry.
    Kolejna rzecz którą chciałbym poruszyć jest wybieranie linii, mamy ich aż 4. Top-gorna aleja, mid- środkowa aleja, bot-dolna aleja i mamy jeszcze jungle, jest to cały las po naszej stronie mapy wspomnę że na bocie grają 2 osoby, adc, postać która atakuję na odległość oraz suport który ma za zadanie bronić naszego adc. Zanim dobijemy 30 lvl powinniśmy wybr

    25 lipca 2023 23:31 324
    2

    Markus Adam w tym momencie kiedy

    26 lipca 2023 11:34 324
    0

    Markus Adam w tym momencie kiedy

    26 lipca 2023 11:34 324
    0

    Markus Adam w tym momencie kiedy

    26 lipca 2023 11:34 324
    0

    najważniejsze jest to żeby banować shaco albo mastera

    18 sierpnia 2023 12:43 324
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się