• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Wejdź na nową stronę do zarabiania - Earnweb.com

    World of Tanks - Moja opinia/recenjza

    Dla nie wtajemniczonych: 

     

    World of Tanks to dystrybuowana w modelu free-to-play strzelanina MMO, w której gracze walczą ze sobą zasiadając w kokpitach tytułowych czołgów
    Źródło: http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=1469

    World of Tanks to wyprodukowana i wydana przez studio Wargaming.net sieciowa gra akcji, w której gracze mają okazję dowodzić rozmaitymi rodzajami czołgów Rozgrywka łączy elementy zręcznościowem symulacyjne oraz taktyczne. Twórcy zadbali o wysoki realizm modeli dostępnych pojazdów oraz widowiskowe starcia, w których uczestniczyć może nawet kilkadziesiąt czołgów


     

     

     


    Gram w "Wota" od dłuższego czasu i moim zdaniem jest to dobra gra pomimo paru niedociągnięć,błędów lub głupich rozwiązań.

    Zdecydowanie przyznaje, że najlepiej gra się w plutoni, ze znajomymi bądź klanówki. Zwykłe randomowe potyczki samemu nie dają takiej frajdy, a mogą nawet zdenerować.

    Zacznijmy od tego co mi się podoba w World of Tanks

    - Fantasycznie wyglądające modele czołgów
    - Aktualny MatchMaking jest o wiele lepszy niż poprzedni, aczkolwiek zdania na ten temat są podzielone
    - Wciągająca rozgrywka, grając w plutonie/klanie
    - Wiele tematów do rozmów z kolegami z którymi sie gra ( Pogadać o różnych czołgach, które sie podobają a które nie itp)
    - Satysfakcjonujący poziom zdobywania kolejnych tierów
    - Różnorodność typów i nacji czołgów, kiedyś było biedniej

    Co mi się nie podoba?
    - Społeczność niekiedy może denerwować,
    - Ludzie zapominają że Wot to róznież gra taktyczna, nie podają istotnych informacji, nie patrzą na innych tylko na siebie. To jest wielki MINUS zwłaszcza w grach randomowych
    - Rozgrywki trwają niekiedy 2-4min, jest to spowodowane niecierpliwością graczy, kiedy widza czołg od razu na nie go wyjadą nie martwiąc sie przy tym, że za nim może stać parę niewidocznych niszczycieli
    - System taranowania, tu jest kłopot, uderzając w jakiś budynek z dużej prędkości niz nam sie nie dzieje, a jeśli uderzymy w czołg (już prędkośc nie musi być nawet wysoka) to spowoduje wybuch i zniszczenie czołgu lub doże utraty HP
    - Czołgi na niektórych głazach, śnianach potrafią się przewrócić, po prostu wjąda i sie obulą na bok
    - Mnie wkurza również amunicja premium

    Po wnikliwych obserwacjach i tak jest w pełni zadowolony z gry, owszem parę rzeczy mogliby poprawić/zmienić Ale nie każda gra jest idealna. 
    Małym dodatkiem jest nadzieja, że może wprowadzą polską linię czołgów <3

    31 maja 2017 15:34 324
    0

    SPoko

    31 maja 2017 18:32 324
    0

    Mała literówka w tytule. Ale tak jest spoko ;d

    31 maja 2017 19:23 324
    0

    Spoko, ale nie zachęciłam się zbytnio by w to zagrać
    Pozdrawiam,
    Wiktoria

    1 czerwca 2017 15:50 324
    0

    Grałem dość dlugi czas, mialem odblokowane X tiery i polecam gierkę ;)

    6 czerwca 2017 18:32 324
    0

    Dobra recenzja.

    7 czerwca 2017 15:58 324
    0

    Git

    13 czerwca 2017 00:26 324
    0

    darmowa giera o mozna pobrać i zobaczyć

    22 czerwca 2017 20:58 324
    0

    World of Tanks to wyprodukowana i wydana przez studio Wargaming.net sieciowa gra akcji, w której gracze mają okazję dowodzić rozmaitymi rodzajami czołgów Rozgrywka łączy elementy zręcznościowem symulacyjne oraz taktyczne. Twórcy zadbali o wysoki realizm modeli dostępnych pojazdów oraz widowiskowe starcia, w których uczestniczyć może nawet kilkadziesiąt czołgów









    Gram w "Wota" od dłuższego czasu i moim zdaniem jest to dobra gra pomimo paru niedociągnięć,błędów lub głupich rozwiązań.

    Zdecydowanie przyznaje, że najlepiej gra się w plutoni, ze znajomymi bądź klanówki. Zwykłe randomowe potyczki samemu nie dają takiej frajdy, a mogą nawet zdenerować.

    Zacznijmy od tego co mi się podoba w World of Tanks

    - Fantasycznie wyglądające modele czołgów
    - Aktualny MatchMaking jest o wiele lepszy niż poprzedni, aczkolwiek zdania na ten temat są podzielone
    - Wciągająca rozgrywka, grając w plutonie/klanieWorld of Tanks to wyprodukowana i wydana przez studio Wargaming.net sieciowa gra akcji, w której gracze mają okazję dowodzić rozmaitymi rodzajami czołgów Rozgrywka łączy elementy zręcznościowem symulacyjne oraz taktyczne. Twórcy zadbali o wysoki realizm modeli dostępnych pojazdów oraz widowiskowe starcia, w których uczestniczyć może nawet kilkadziesiąt czołgów









    Gram w "Wota" od dłuższego czasu i moim zdaniem jest to dobra gra pomimo paru niedociągnięć,błędów lub głupich rozwiązań.

    Zdecydowanie przyznaje, że najlepiej gra się w plutoni, ze znajomymi bądź klanówki. Zwykłe randomowe potyczki samemu nie dają takiej frajdy, a mogą nawet zdenerować.

    Zacznijmy od tego co mi się podoba w World of Tanks

    - Fantasycznie wyglądające modele czołgów
    - Aktualny MatchMaking jest o wiele lepszy niż poprzedni, aczkolwiek zdania na ten temat są podzielone
    - Wciągająca rozgrywka, grając w plutonie/klanieWorld of Tanks to wyprodukowana i wydana przez studio Wargaming.net sieciowa gra akcji, w której gracze mają okazję dowodzić rozmaitymi rodzajami czołgów Rozgrywka łączy elementy

    12 września 2020 15:33 324
    0

    fajnie :)

    12 września 2020 17:06 324
    0

    git

    12 września 2020 18:27 324
    0

    Powiem ze za bardzo jie lubię takich gierek xd

    13 września 2020 01:04 324
    0

    Dobra recenzja ale raczej sobie odpuszcze

    13 września 2020 02:19 324
    0

    mało gram ale jest spoczko polecam ją jak mój kanał na YT: ZoblineKPL xDDD 🤣

    13 września 2020 05:19 324
    0

    Fajna recenzja ;)

    23 września 2020 13:29 324
    0

    gra fajna ale world of war lepsze

    23 września 2020 19:25 324
    0

    fajna recenzja

    24 września 2020 04:35 324
    0

    Nieźle

    24 września 2020 06:45 324
    0

    Świetna recenzja, swego czasu grałem trochę w gierkę i polecam, niestety komputer już nie wyrabia i nie ma sensu kupować nowego. Pozdrawiam

    24 września 2020 06:53 324
    0

    ktoś wreszcie docenił tą grę

    24 września 2020 07:59 324
    0

    grałem, ale po pwenym czasie się nudzi

    28 września 2020 12:54 324
    0

    no jest git

    25 listopada 2020 16:01 324
    0

    Gram w "World of Tanks" od 2016 roku. Gra bardzo zmieniła się od tamtego czasu pod względem grafiki oraz modeli czołgów. Ostatnio przez tydzień udał mi się zrbić całąlinię dlatego, że ta linia była dla mnie OP.
    Mam grupkęę osób grających w moim klanie. Dużo gramy w plutonie, bo są fajne bonusy.

    Podbają mi się:
    -Wojny kalnów
    -Plutony
    - Fantasycznie wyglądające modele czołgów
    - Aktualny MatchMaking jest o wiele lepszy niż poprzedni, aczkolwiek zdania na ten temat są podzielone













    Zacznijmy od tego co mi się podoba w World of Tanks

    - Fantasycznie wyglądające modele czołgów
    - Aktualny MatchMaking jest o wiele lepszy niż poprzedni, aczkolwiek zdania na ten temat są podzielone
    - Wciągająca rozgrywka, grając w plutonie/klanieWorld of Tanks to wyprodukowana i wydana przez studio Wargaming.net sieciowa gra akcji, w której gracze mają okazję dowodzić rozmaitymi rodzajami czołgów Rozgrywka łączy elementy zręcznościowem symulacyjne oraz taktyczne. Twórcy zadbali o wysoki realizm modeli dostępnych pojazdów oraz widowiskowe starcia, w których uczestniczyć może nawet kilkadziesiąt czołgów














    25 listopada 2020 19:40 324
    0

    spoko pozdrawiam.

    25 listopada 2020 22:42 324
    0

    TO JEST SPOKO GRA ALE PO JAKIMŚ CZASIE SIE NUDZI

    6 grudnia 2020 16:45 324
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się