• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Interested in getting rewards for free?
    $5 for every new user with code: EARNWEB5
    Register in browser or download mobile app to redeem your bonus:
    Register Download
    Earnweb QR

    Moja opinia o Minecraft.

    W tym artykule porozmawiamy sobie o gre pod tytułem Minecraft.Miłego czytania.

    Minecraft jest to gra stworzona przez  Marcusa Perssona i przez studio Mojang.Jest to gra z otwartym losowo generowanym światem gdzie celem gracza jest przetrwanie, zbudowanie domu,zbieranie surowców i pokonanie smoka kresu ale o spoku to później.Pierwsze bety wyszły w 2010 a 2011 gra została wypuszczona w wersji 1 a teraz mamy już wersje 1.11.2.W grę ogrywałem się swego czasu i mi się spodobała ale z brakiem czasu przezuciłem się na cs go.Minecraft jest skierowana dla młotszych osób aby lepiej rozwijały swoją fantazje ale tak naprawde każdy może w nią grać.Świat gry jest stworzony z sześcianów.Występują tu góry jeziora kratery jak i bezludne wyspy które czekają na ciebie.Gra usiłuje wsumie nakazuje nauczyć się craftować na pamięć danego przedmiotu to urozmaica rozgrywke.Gra po kilku dziesięciu godzinach spędzonych na singlu nie nudzi się ale gdy wejdziemy na multiplayer zobaczymy pełne możliwości tej gry.Różne tryby gry w każdym masa dobrej zabawy ze znajomymi albo sami zależy.Zbliżamy się do podsumowania także zaczynajmy!!!

    Plusy:
    -przetrwanie
    -tryb multiplayer
    Minusy:
    -zbyt duża cena
    -mało żecy w singlu


    A czy ją polecam owszem jest to gra bardzo przyjemna ale z czasem długiego grania może się znudzić więc polecam grać z przerwami aby się nie znudziła, gra jest bardziej skierowana dla dzieci a nie dla dorosłych.

    31 maja 2017 15:08 324
    0

    Gra jest bardzo stara :/

    31 maja 2017 15:11 324
    0

    Gra bardzo fajna, ale muszę przyznać, że pewnie większość osób wie co to Minecraft, bo to bardzo popularna gra.
    Pozdrawiam,
    Wiktoria

    1 czerwca 2017 15:51 324
    0

    Minecraft

    1 czerwca 2017 21:12 324
    0

    Mam nadzieję, że to trollpost.

    2 czerwca 2017 00:40 324
    0

    to chyba troll

    6 czerwca 2017 08:57 324
    0

    xDDDD nieźle rzeczy przez ż. A co do minecraft gra wciągająca. Noi człowiek z minecrafta wyjdzie ale minecraft z człowieka nie

    10 czerwca 2017 23:52 324
    0

    Ja nie rozumiem krytyki na temat minecraft skoro liczby mówią same za siebie. Gra zrobiła ogromną furorę i podjeła bardzo ciekawy gatunek. Nie ma dużo dobrych gier survivalowych chociaż ostatnio wraca na nie moda. Minecraft ma też oryginalną grafikę która ma w sobie swój urok ;) Osobiście nie gram w minecrafta ale skoro tak dużo osób w nią gra i większość ytberów się na niej wybiła ta znaczy że to nie może być byle jaki tytuł :)

    21 czerwca 2017 16:27 324
    0

    Grałem 4 lata i mi się znudziło już

    22 czerwca 2017 15:59 324
    0

    wałem się swego czasu i mi się spodobała ale z brakiem czasu przezuciłem się na cs go.Minecraft jest skierowana dla młotszych osób aby lepiej rozwijały swoją fantazje ale tak naprawde każdy może w nią grać.Świat gry jest stworzony z sześcianów.Występują tu góry jeziora kratery jak i bezludne wyspy które czekają na ciebie.Gra usiłuje wsumie nakazuje nauczyć się craftować na pamięć danego przwałem się swego czasu i mi się spodobała ale z brakiem czasu przezuciłem się na cs go.Minecraft jest skierowana dla młotszych osób aby lepiej rozwijały swoją fantazje ale tak naprawde każdy może w nią grać.Świat gry jest stworzony z sześcianów.Występują tu góry jeziora kratery jak i bezludne wyspy które czekają na ciebie.Gra usiłuje wsumie nakazuje nauczyć się craftować na pamięć danego przwałem się swego czasu i mi się spodobała ale z brakiem czasu przezuciłem się na cs go.Minecraft jest skierowana dla młotszych osób aby lepiej rozwijały swoją fantazje ale tak naprawde każdy może w nią grać.Świat gry jest stworzony z sześcianów.Występują tu góry jeziora kratery jak i bezludne wyspy które czekają na ciebie.Gra usiłuje wsumie nakazuje nauczyć się craftować na pamięć danego prz

    11 września 2020 13:55 324
    0

    Grałem w to 5 lat

    11 września 2020 18:44 324
    0

    ok rozumiem1231

    11 września 2020 21:24 324
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się