• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Wejdź na nową stronę do zarabiania - Earnweb.com

    Slime Rancher - moja opinia

    Artykuł dotyczy gry Slime Rancher. Życzę miłęgo czytania:)


    Witajcie w kolejnym artykule. Tym razem przedstawię Wam moją opinie na temat gry Slime Rancher.  Przedstawię ją w kilku punktach. Mam nadzieję, że artykuł się Wam spodoba. Życzę miłego czytania.

     

    1. Grafika:

    Jest po prostu cudowna. Ma w sobie coś co mnie urzekło. Cały interfejs też jest bardzo ładny, a w dodatku bardzo intuicyjny.

    1. Krainy:

    Gra cały czas się rozwija. Ciągle dochodzą do niej nowe światy. Jest ich kilka, z czego gdy dochodzi nowa kraina to jest ona bardziej rozbudowana niż poprzednia. To wychodzi jak najbardziej na plus. Bardzo podoba mi się fakt, że aby dostać się do poniektórych krain to musimy zbierać plorty ( czyli te kryształki ze slime’ów ) i dawać je w konkretne miejsca. Utrudnia to trochę rozgrywkę, ale i jest również bardzo uciążliwe, ponieważ mamy tylko 4 miejsca w ekwipunku, a plotów jest do zabrania więcej.  Coś co jest jeszcze irytujące to to, że trzeba ciągle wszędzie chodzić z buta i jest mała ilość teleportów i tych, które odkrywamy sami i tych, które tworzymy w laboratorium.

    1. Muzyka:

    Jest po prostu cudowna. Idealnie pasuje do tego typu gry. Nadaje jej uroku i zachęca do tego aby nadal grać w tą grę. Możemy również się przy nie wychillować.

    1. Sterowanie:

    Jest proste, bardzo orientacyjne. Nie trzeba główkować, aby pograć.

    5 . Inne rancza:

    Bardzo przydatna opcja. Co prawda nie możemy grać na cudzych ranczach, ale mamy tam dostępne takie mini gry, za które potem otrzymujemy dodatkowe specjalne rzeczy dla naszych slime’ów. Jeżeli nam się nudzi albo nie chcemy w kółko zajmować się naszymi slimami to możemy iść zagrać właśnie w taką mini grę.

    1. Mapa:

    Jest przeogromna, a w dodatku bardzo przemyślana. Od niedawna możemy ją aktualizować i pod klawiszem „M” możemy zobaczyć cały świat w Slime Rancher. Jednak aby zobaczyć go w całości to trzeba szukać specjalnych punktów, w poszczególnych krainach i to właśnie dzięki nim możemy aktualizować naszą mapę na bieżąco.

    1. Nudna z czasem:

    Niestety nie da się w nią grać w nieskończoność. Po prostu jak już odwiedzimy wszystkie krainy i poznamy wszystkie slimy i odblokujemy wszystko to staje się po prostu nudna. Mimo cudownej grafiki, muzyki i rozgrywki to niestety muszę to przyznać. Jedyne co nam pozostaje to czekanie na kolejne aktualizacje, które wniosą coś nowego.

    Przejdę teraz do plusów i minusów:

    Plusy „+”:

    -piękna grafika, która nadaje grze uroku

    -cudowna muzyka, która umila rozgrywkę

    -proste sterowanie

    -duża ilość krain, umożliwiająca zebranie większej ilości rzeczy

    -możliwość powiększania swojego rancza  

    Minusy „-”:

    -niestety z czasem staje się nudna, ponieważ nie ma w niej co robić po odkryciu i zebraniu wszystkiego

    Moja końcowa ocena to : 9/10

    Mam nadzieję, ze artykuł się Wam spodobał. Zapraszam do czytania innych moich artykułów.



    IcJjL2cs3SWo89O5RXMF73hfd5b1rP.jpg

    KXIQdLJKTMe2alnGZUxsXScmEJiqs4.jpg

    fnQfSwaaS4xpsflK9Kvefx5YtTGETI.jpg

     Trailer gry:



    28 kwietnia 2019 15:27 324
    0

    Craze Magic SLIME Twist



    https://youtu.be/OOF82TiEp9I

    16 października 2019 20:28 324
    0

    lubię ja bardzo i często w nią gram , super że wyszłedł dodatek sekretny styl który trochę zmieja wygład naszych słotkich glutków

    24 maja 2020 10:15 324
    0

    Kocham tą grę... Z czasem się nudzi ale tak jak wszystkie inne gry

    24 maja 2020 13:27 324
    0

    xp chodz do mnie

    29 maja 2020 17:20 324
    0

    ten komentarz zostawie bez komentarza

    29 maja 2020 17:34 324
    0

    a jednak skomentowałem komentarz bez komentarza

    29 maja 2020 17:35 324
    0

    i znowu komentarz ktory nie prosił sie o komentarz xd

    29 maja 2020 18:25 324
    0

    fajna gierka wsm dużo sie dzieje

    4 lipca 2020 14:11 324
    0

    dla mnie jest słabe

    5 lipca 2020 21:30 324
    0

    a dla was jaka

    5 lipca 2020 21:30 324
    0

    Dla mnie jest średnie. Z pocczątku spoko ale szybko się nudzi.

    6 lipca 2020 07:39 324
    0

    bardzo fajna gierka polecam

    6 lipca 2020 09:36 324
    0

    Zsumuję twoją opinię.
    Po prostu cudowna!
    Zsumuję swoją opinię.
    Po prostu cudowna!

    6 lipca 2020 15:35 324
    0

    Moim zdaniem Slime Rancher to przyjazna gra ale jak ma się za dużo slime to trzeba je wywalać do wody lub pozwalać je zjadać nocnym slime to jest smutne :(

    6 lipca 2020 19:42 324
    0

    bardzo fajna i przyjemna gierka ale po dłuższym czasie się niestety nudzi

    31 lipca 2020 23:01 324
    0

    nom, jak już się odblokuje wszystko to nie ma co robić ale ogólnie fajna gierka

    1 sierpnia 2020 21:27 324
    0

    no moim zdaniem takie 4/10

    22 sierpnia 2020 23:36 324
    0

    Fajna gra takie szlamy sooper

    23 sierpnia 2020 00:05 324
    0

    sam jej nie posiadam ale na youtubie jest dosc ciekawa

    23 sierpnia 2020 08:30 324
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się