• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Wejdź na nową stronę do zarabiania - Earnweb.com

    The Witness - moja opinia

    Artykuł dotyczy gry The Witness. Życzę miłego czytania:)


    Cześć! W tym artykule przedstawię Wam moją opinię na temat gry The Witness. Przedstawię ją w kilku punktach. Życzę miłego czytania.

    1. Piękna grafika:

    Jak pierwszy raz weszłam do gry to naprawdę byłam zachwycona. Inne wrażenie odnosi się patrząc na screeny, a jeszcze inne gdy się w nią gra. Na prawdę to jest ten „rodzaj” grafiki, który uwielbiam. W grę z taką grafiką aż chce się grać.

    1. Duża mapa:

    Jest po prostu ogromna i to wychodzi dla niej na plus, ponieważ mamy kilkanaście lokacji, które zdecydowanie różnią się od siebie i gdyby mapa była mapa to średnio by to wyglądało ponieważ  lokacje by się w pewien sposób na siebie nakładały i nie wyglądało by to dobrze.

    1. Brak muzyki:

    Jak dla mnie to wychodzi to na minus. Wiem, że gra jest typowo logiczna i trzeba się skupić, ale czasami ta głucha cisza mnie po prostu zabija i zniechęca do grania. Powinna być tak opcja włączenia lub wyłączenia muzyki , ponieważ ja wolałabym aby coś tam w tle sobie leciało. Chociażby taka spokojna muzyczka, która idealnie wkomponowała by się w całe otoczenie i mapę.

    1. Mało orientacyjna:

    Mam tu namyśli to, że nie za bardzo wiadomo, w którym kierunku iść. Na początku przy przejściu z lokacji pierwszej do drugiej wiadomo, ale niestety dalej miałam zagwozdkę i musiałam skorzystać z Google. I okazało się, że poszłam kompletnie w nie to miejsce, w które trzeba. Niestety gra ma określoną kolejność wykonywania tych zadań, które mają z czasem coraz trudniejsze elementy do rozwiązania. I dlatego niestety musimy to robić w określonej kolejności.

    1. Monotonność:

    W kółko  nic więcej nie robimy jak tylko rozwiązujemy jakieś labirynty na tablicach. Oczywiście z czasem dochodzą to coraz trudniejsze elementy i pewne ograniczenia. Ale po grze za taką cenę spodziewała bym się czegoś innego. A w szczególności po tak wielkiej mapie.

    1. „Fabuła”:

    Można powiedzieć, że coś takiego istnieje. Ponieważ na tym etapie gry, na którym jestem to już zdążyłam zauważyć, że zbieramy jakieś specjalne tabliczki z tymi labiryntami, apotem musimy je jakby narysować w innym miejscu i tam jest taki gość co do nas mówi. ( tak wiem cudownie to opisałam, przepraszam inaczej się nie dało ). Nie mam pojęcia co to ma na celu, ale zobaczymy.

    Przejdę teraz do plusów i minusów:

    Plusy ” + „ :

    -ładna grafika

    -duża mapa

    -duża ilość zagadek

    -świetna na zabicie czasu i wzmocnienie logicznego myślenia

    Minusy: „ - ” :

    -brak muzyki

    -monotonna

    -mało orientacyjna

    Moja końcowa ocena to 6,5/10

    Mam nadzieję, że ten artykuł się Wam spodobał, a także zapraszam do czytania innych moich tekstów.

    Kilka screenów z gry:

    fiBEA3pzQxui2tnKsBg9UXMnDza6ID.jpg
    obLNUYGz4syuEJOzVFzyOAjCm1XWJv.jpg
    DpMIkEhOvIJ6i4wVyrBNC6QmnBaelb.jpg
    Pdan7Ga0Vo477QwpOeHIBTSB1UVsSE.png

    Trailer gry:

    28 kwietnia 2019 15:23 324
    0

    w ogóle ktoś gra w tą grę?

    6 maja 2019 22:06 324
    0

    Tak, ludzie w to grają. Właśnie mam zamiar zacząć, dzięki za recenzję.

    16 maja 2019 12:05 324
    0

    Dzięki za recenzje

    23 maja 2019 23:05 324
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się