• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Wejdź na nową stronę do zarabiania - Earnweb.com

    Jak orać Xayah? Poradnik

    Hej hej siemanko ludziska chcecie grać jak demony najnowszą postacią, czyli Xayah? Jak tak to czytać.
    Hejka ludziska. Oto poradnik jak orać Xayah jak na LCS lub lepiej. Po pierwsze to stosunkowo trochę trudna do opanowania postać, lecz gdy się poćwiczy, można osiągnąć perwekcję. Po drugie gdy w tej samej drużynie jest też Rakan, to sprawa jest ułatwiona. OK teraz co brać na początek? Oczywiście składać zalecane i brać Q. Później kupować coś na prędkość ataku np. Huragan Runaana lub Kosę Statikka. Potem pójdzie już z górki. A jeżeli nie ma Rakana, to polecam ADC lub MID (to zwykle działa sam testowałem.) Więc jak ta taktyka pomoże to dobrze radzę kupić też Ostrze Nieskończoności. I mam jeszcze 3 porady do tej postaci. 1. Gdy wróg jest w zasięgu polecam combo R E Q i podpalanie. 2. Gdy macie low hp uciekajcie pod najbliższą sojuszniczą wieżę. 3. Czasem combo Q E może uratować życię waszę oraz waszych sojusznuków ( 3 pióra, które trafią wroga unieruchamiają.) Jak nie wypali to módlcię się, aby wróg był pizdą z diamentu lub jebanym śilwerem, wtedy to już będzie łatwo. Ci, co oglądają Brązowe Myśli, to już na pewno będą wiedzieć o czym mówię. Na słowo Montażysty i procentów obiecuję, że będzie łatwo. Więc to wszystko, ale jak coś mogę zrobić poradnik do kogoś innego, więc piszcie w komentarzach i udostępniajcie, bo szczerze to trudno pracować nad takim materiałem ponad 2 godzinki. Naprawdę ludzie doceńcie moją pracę. Obieduję, że poradnik się przyda w wielu sytuacjach, podczas grania Xayah. Macie tu udostępniać albo nie będzie kolejnych Brązowych Myśli, bo Montażysta znowu cię napierdoli.

    25 maja 2017 13:54 324
    0

    Xayah nie taka trudna do ogrania

    25 maja 2017 14:57 324
    0

    Ciekawe czy poradnik mi się sprawdzi. xd

    26 maja 2017 20:00 324
    0

    możliwe :P

    26 maja 2017 20:02 324
    0

    Napisz , jak ograć takie postacie jak Katarina, Kassadin , Fizz , Zed :)

    26 maja 2017 21:19 324
    0

    Zależy, ja mam na niej 5 lvl Gold 5 więc nawet fajnie mi idzie :D Xayah to Op postać ale trzeba jak adc to adc ogarnąć

    a najważniejsza jest farma, spójrzcie na to że ma 5% banów z wszystkich postaci Lol'a i to nawet dużo więc często ją banują

    27 maja 2017 15:42 324
    0

    Kate ogrywasz używająć R'ki i uciekając z zasięgu
    Fizza i Zeda aktywując swoją R'ke przed wybuchem R'ki Zeda/ Rekina fizza
    Kassadina musisz zrootwać i jak najszybciej zburstować.
    Mam nadzieję, że pomogłem

    27 maja 2017 16:43 324
    0

    zależy od levelu

    2 listopada 2020 10:03 324
    0

    Xayah jest bardzo fajna, jej ult daje dużo możliwości doge'owania i unikania walki. Poza tym te rooty są overpower. Ogoólnie dla mnie bomba jak ktoś umie nią grać może zrobić oro nawet platynie.

    4 listopada 2020 10:53 324
    0

    Zależy, ja mam na niej 5 lvl Gold 5 więc nawet fajnie mi idzie :D Xayah to Op postać ale trzeba jak adc to adc ogarnąć

    a najważniejsza jest farma, spójrzcie na to że ma 5% banów z wszystkich postaci Lol'a i to nawet dużo więc często ją banująXayah jest bardzo fajna, jej ult daje dużo możliwości doge'owania i unikania walki. Poza tym te rooty są overpower. Ogoólnie dla mnie bomba jak ktoś umie nią grać może zrobić oro nawet platynie.Kate ogrywasz używająć R'ki i uciekając z zasięgu
    Fizza i Zeda aktywując swoją R'ke przed wybuchem R'ki Zeda/ Rekina fizza
    Kassadina musisz zrootwać i jak najszybciej zburstować.
    Mam nadzieję, że pomogłem

    4 listopada 2020 11:00 324
    0

    this is my

    4 listopada 2020 11:29 324
    0

    this is my

    4 listopada 2020 11:29 324
    0

    jejejejejje hahahah

    4 listopada 2020 11:32 324
    0

    coś mam na myśli

    4 listopada 2020 11:33 324
    0

    przyda mi się lubie grać nią na adc

    4 listopada 2020 15:22 324
    0

    Spoko

    4 listopada 2020 15:31 324
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się