• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Wejdź na nową stronę do zarabiania - Earnweb.com

    Fajna ta gra?

    Polecacie?

    24 kwietnia 2019 13:36 2868
    0

    tez jestem ciekaw... tylko 9 ocen ale dosyć wysokie, moze ktoś coś skrobnie?

    12 czerwca 2019 17:50 2868
    0

    według mnie nie, no ale kto by się mnie słuchał...

    8 lipca 2019 14:05 2868
    0

    ćyzczsizninatsw tsejmonormalnie ręce opadają ...
    nikt nie rozdaje nowych gier za darmo !!! nie ukończycie tego zadania max lv w grze to 30
    po pierwsze czas jaki jest potrzebny na ulepszenie bazy na 26 lv oceniam na od 2 miesiecy do ...5
    pogieło mnie ? niekoniecznie

    gra ma na siebie zarabiać ? /ok
    więcej graczy przekłada sie na popularnosc? i zwieksza prawdopodobienstwo kupna przez nich itemow wzmacniających lv gracza lub przyspieszajacych budowanie... oraz ludzie dołaczaaja chetniej do popularnych gier
    Chinczycy robią wszystko by ta gre rozwalić i nie mówie o graczach choć wlasnie to ta nacja jest naliczniejsza w agresywnych sojuszach
    (griefer to z definicji najgorszy rodzaj gracza - gra tylko po to by wszelkimi środkami zepsuc gre innym graczom a to słownie ,a to blokując przejscie w jedynych drzwiach, nieustannie atakujac i gnębiac słabszego gracza itd itd) normaln administratorzy staraja sie tego typu zachowania blokowac i banować
    NIE W TEJ GRZE !!!!
    najcenniejszą waluta w grze nie jest złoto to kupowane za realna kasę ale srebro
    jak sie zdobywa srebro ? plądrujac ,palac i okradajac bazy innych graczy ..... tak jakos 3 dni w tygodniu to co robi sie w pozostałe 4 ? ano to samo bo kto bogatemu zabroni ? jednym słowem cała mechanika gry polega na pvp bez jakiejkolwiek tarczy dla począkujacych graczy
    UWAGA teraz sprubuje zaprzeczyc sam sobie są banki /tarcze chroniące przed atakiem 8 i 24 godzinne wiec dokładnie zapisujcie kiedy włączyliscie bo 8 godzinne,, przypadkiem '';) sie nie kumuluja ,a 5 minutowy bład może was kosztować efekt miesiecznej gry !!!!
    ceny u ChIńczyków sa o wiele niższe i jest ogromna ilośc promo
    cwaniaczki startują z oficerami na 5 gwiazdek klasy ,,S'' i to kilkoma /kilkunastoma gdy wy podbijecie na 3 gwiazdki max po 2 miesiacach wiec ,, w kupie sila '' nie działa - was 3 na 15 /20 lv moze dowodzic mniejszą armia jak jeden kolo na 30 lv w dodatku facet ma o wiele nowoczesniejsze uzbrojenie o 3/4 krotnie lepszym potencjal

    22 sierpnia 2019 12:59 2868
    0

    czas budowani jest najdłuzszy jaki widzialem w tego typu grach
    przykladowo HQ z 17 na 18 wymaga tygodnia + rozbudowa kilkunastu innych budynków i technlogi oraz perkow dowódców itd nie da sie napisac 3 dni bo 3 dni to rozbudowa 1 fragmentu !!! jak pomnożycie liczbe budynkow wyjdzie wam suma a,, im dalej w las ''
    ,,Mocny sojusz was obroni '' bzdur ciag dalszych mocny sojusz wymaga okolo 2 godzinnej gry w ciagu doby a to minimum w efekcie za żetony sojusu ( 100 000 ) kupicie sobie 8 godzinna egide (tarcze bańke ) - przypominam doba ma 24 godziny ;)
    jedynym skutecznym środkiem zapobiegawczym jest 24 godzinna egida oraz kilu członkow sojuszu na 30 lv będacych w stanie w pojedynke przywalić wrogiej 30 a i to pod warunkiem ze agresorów nie jest kilku
    lider mojego sojuszu 10 dni nie aktywny 30 ,zastepca 8 dni obaj wykopani przez system chyba za nieaktywnośc power sojuszu z 64 milionow do 37
    po ptokach nastepny kolo 22 lv nie był w stanie nic zrobić poza dwiecznymi bankami
    facet w komentach doradza stosowanie baniek takie pytanko zaatakowanie kogokolwiek automatycznie = utracie tarczy a kolo wyraźnie pisze że wbija lv HQ ZA SREBO ! eeee cos mi tu smierdzi tylko jeden sojusz praktycznie wymiata i bardzo dbaja o to by spuscic manto pretendentom .
    i nie nie zostaniecie przyjeci do najlepszego sojuszu ani nawet do dobrych ... bo te zostaly rozwalone w sieczkę
    więc nie da sie ukonczyć

    22 sierpnia 2019 13:37 2868
    0

    Jak dla mnie słaba ta gra po 12 lvl jednio ulepszenie zajmuje nawet po jednym dniu ... to jest jak dla mnie gra pay2win ale jak to woli mi sie osobiście ta gra nie podoba

    23 sierpnia 2019 00:59 2868
    0

    Ale czego sie nie robi dla kamyczków

    23 sierpnia 2019 01:02 2868
    0

    Ale mnie ciekawi czy ktoś w 1 miesiąc tą misje zrobi

    23 sierpnia 2019 01:03 2868
    0

    naprawde polecam te gre

    3 kwietnia 2020 23:22 2868
    0

    Oj nie byczq nie wytrzymasz jeśli skończy ci się okres próbny. Chyba że masz mocne nerwy, i tak jeszcze 1 level bazy mi brakuje i koniec tej niewdzięcznej przygody (a gram od września tamtego roku)

    6 czerwca 2020 22:16 2868
    0

    co to za gra?

    27 lutego 2021 12:25 2868
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się