• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Wejdź na nową stronę do zarabiania - Earnweb.com

    Dlaczego warto grać w World of Tanks

    Pare powodów czemu warto zagrać w World of Tanks
    World of Tanks, czyli gra studia Wargaming . 
    Gra w krótkim czasie stała się popularna oraz osiągnęła 100 milionów zarejestrowanym graczy. 
    Ale od początku, w grze kierujemy czołgami (jak sama nazwa wskazuje) do 10 poziomu. 
    Poziomy są określane jako Tier a każdy z Tierów ma swoją szczególną cechę. 
     
    Na przykład: francuskie ,,medy” są bardzo szybkie, mają dobrą penetracje oraz posiadają magazynek co dla mnie jest na plus w zamian nie mają pancerza i można je przebić wszystkim natomiast, szybkość pozwala im przy odpowiednim użytkowaniu siać spustoszenie i unikać strzałów wroga. 
    Francuskie ,,medy” są często stosowane w turniejach prosów wraz z innymi szybkimi czołgami oraz paroma ciężkimi jak Maus. 
    Jeden mecz może trwać maksymalnie 15 minut ale przeważnie kończy się w 5 ewentualnie 7 minut zależy na jakich przeciwników trafisz. 



    Dobrze, powiesz pewnie, przyjacielu ale dlaczego ja mam grać w  World of Tanks? 

    Już ci tłumacze. 
    O ile czołgi premium to lekkie naginanie zasad free to play(raczej pay2win :P)to jeśli ograsz gre troche dłużej dowiesz się że każdy czołg ma słabe punkty w które można strzelać. Dodajmy do tego fakt iż złoto(waluta gry, odpowiednik riot pointsow, służy do zakupów czołgów premiumamunici premium i konta premium) 
    Jest dostępna w wielu turnejach  oraz od niedawna w meczach rankingowych która beta już wystartowała i każdy może w nią zagrać. 
    Zaczyna się łatwo, nowy system szkoleniowy bardzo pomaga, jednak zapomina dobrać nam nacje czołgów, przez co może się okazać że ,,pójdziesz” w czołgi którymi nie będziesz potrafił grać albo po prostu nie przypadną ci do gustu. 



    Ja tak miałem i szybko zraziłem się do gry na szczęście mój kolega, weteran wota po tym jak powiedziałem mu co  preferuje polecił mi właśnie francuskie medy. Mając konto premium  zdobędziemy szybciej doświadczenie i przeskoczymy na kolejny czołg oraz więcej zarobimy. 
     
    No i najbardziej kontrowersyjna rzeczy czyli gold ammo jedni twierdza ze trzeba to usunąć inni(ja)nie, można ją kupić za kredyty, dlaczego jest dobra? Ponieważ idąc w kompletnie zepsuty czołg (jak  tiger p) nie jesteś wstanie grać samymi podstawowymi pociskami  przynajmniej na swoich tierach. Dlaczego jest zła? Ponieważ czasami ktoś ładuje golda bezsensu i wali w każdego, nie jest to pay2win ponieważ jedyne co się zwiększa to penetracja, nie obrażenia :) 
     
    Brak pay2win,częste turnieje, możliwość grania o każdej porze to główne plusy tej gry :)



    21 kwietnia 2019 18:16 324
    0

    ja gram polecam

    21 kwietnia 2019 19:29 324
    0

    nie warto XD

    21 kwietnia 2019 22:29 324
    0

    fajna jest ale po kilku godzinach się nudzi

    23 kwietnia 2019 16:04 324
    0

    Jeśli ktoś lubi tematykę wojny światowej/militariów nowoczesnych to z pewnościa polubi tą grę. Po prostu

    23 kwietnia 2019 21:02 324
    0

    dobra gra polecam




    23 kwietnia 2019 21:19 324
    0

    a i jak się zaczyna w wocie to trzeba poszukać jakiegoś youtubera który daje jakiś kod startowy z dobrymi buffami np unboxall

    23 kwietnia 2019 21:20 324
    0

    gold w tej grze jest OP

    24 kwietnia 2019 15:22 324
    0

    Mój komentarz nie jest zbyt krótki "..."

    24 kwietnia 2019 18:14 324
    0

    dzenki za pomoc

    24 kwietnia 2019 20:23 324
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się