• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Wejdź na nową stronę do zarabiania - Earnweb.com

    Fruit Ninja - nadal popularna gra zręcznościowa [Android]

    *Uwaga suchar* Jak nazywa się oszust matrymonialny? [...] Śrubokręt. Hahahaha. Dzisiaj opowiem wam o moich uczuciach związanych z tą banalną i prostą grą, która może zainteresować niejednego fana zręcznościówek, zapraszam!
    Na początek spojrzałem na oceny innych użytkowników. Gra w App Store zdobyła 4,3/5 gwiazdek co jest dobrym wynikiem.

    Zachęcające były dla mnie zdjęcia z tej gry, muzyka, oraz dość prosta, nieskomplikowana grafika. Sama gra też chodzi płynnie. Muzyka nie denerwuje, a wręcz sprawia że wczuwamy się w klimat. W grze chodzi ogólnie o to, aby za pomocą kliknięcia w ekran, i przytrzymania kroimy różnego rodzaju owoce, za każdego pokrojonego owoca dostajemy punkty. Podczas gry z biegiem czasu natrafiamy na różne utrudnienia i przeciwności takie jak bomby, które po przecięciu wybuchnął, i wiele więcej. Gram w nią już jakiś czas i jestem bardzo zadowolony, jest wciągająca, idealna dla osób lubiących gry zręcznościowe.

    Z mojej strony to chyba na tyle, ja wracam do gry, wam polecam zrobić to samo ;)

    Dodatkowe informacje o aplikacji:

    Wersja androida: 4.0.3 i nowsze
    Zaktualizowano: 12 kwietnia 2017
    Instalacje: 100mil-500mil
    Sprzedawca: HalfBrick Studios
    Rozmiar: 90mb

    Zalety
    +wciągająca
    +przyjemna grafika i muzyka
    +łatwa i prosta mechanika, nie skomplikowana
    +można grać w trybie offline
    +bez limitu, grasz ile chcesz

    Wady
    -niektóre opcje są płatne

    ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    Autor: CrystalMag12

    9 maja 2017 13:15 324
    0

    Co znaczy matrymonialny?

    9 maja 2017 13:17 324
    0

    Gra jest dość stara, mechanika natomiast jest ciekawa.

    9 maja 2017 13:18 324
    0

    Gra bardzooo staraaaaaaa

    10 maja 2017 07:55 324
    0

    fajna gra ale to co pisales takie meh

    12 maja 2017 14:48 324
    0

    No wiem, postaram się teraz pisać trochę w innej formie ;)

    12 maja 2017 15:16 324
    0

    Najlepsza gra na nudę :D

    28 maja 2017 00:38 324
    0

    fajnie

    16 maja 2020 15:58 324
    0

    Dobra gra, dobry artykuł.

    16 maja 2020 16:10 324
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się