• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Wejdź na nową stronę do zarabiania - Earnweb.com

    Hearthstone - Synergie kart cz.3

    Współpraca kart podczas rozgrywki to kluczowy element, dzisiaj pokaże wam kolejne kilka swietnych połączeń z nowego rozszerzenia. Zapraszam do czytania

    Nie tajemnicą jest, że każdy gracz Hearthstone próbuje nawiązać jak najlepsze zgranie kart, niektóre takie połączenie są naprawdę zabójczę. Prawie miesiąc temu do gry weszło nowe rozszerzenie - Podróż do wnętrza Un`Goro. Zapraszam was na trzecią część najlepszych ruchów które mogą się wam przydać, a także sposoby bronienia się przed nimi. W tej części będę prezentował 3 sposoby ze standardu i 1 sposób z Dziczy. Dziękuję również za miłe komentarze pod poprzednim artykułem, ale już bez przedłużania zaczynam.

    Pamiętacie Branna Miedziobrodego? A w sumie kto go nie pamięta, ale jak wiemy wylądował już w Dziczy, na szczęście znalazł swojego zastępcę w Un`Goro, przepraszam, zastępczynię - Umbrę, Pieśniarka Duchów - ,,Gdy przyzwiesz stronnika, aktywuj jego Agonię.". Spoko, jednak pomyślcie co mogła by zdziałać współpracując z N`Zoth`em, naprawdę sporo, N`Zoth przyzywałby stronników z Agonią, aUmbra aktywowałaby je. Dobra też byłaby Sylwana Bieżywiatr :)




    Teraz sposób jak w szybki sposób wyczyszcić stół dzięki nowej karcie Wojownika - Królowi Pogoszowi, który po wejściu niszczy wszystkich rannych stronników, możliwe że już wiecie o co chodzi, o Młyniec, zadaje 1 pkt. obrażeń wszstkim stronnikom, później należy wysłać Pogosza i on zostanie jedynym stronnikiem na stole.
     


    Czas na jakieś zaklęcie, dzisiaj tym zaklęciem będzie Żywa mana, nowe zaklęcie Druida, zamienia ona nasze kryształy many w stronnikó 2/2, a gdy zginą, odzyskamy nasz kryształ many. Gdy przeciwnik użyje tego zaklęcia, można łatwo zniszczyć jego kryształy many za pomocą np. Masowego rozproszenia (wyciasza wszystkich wrogich stronników) lub Degeneracji (zaminia wrogich stronników na innych losowych kosztujących (1) mniej).



    No i Dzicz, a wniej coś dla wszystkich Czarnoksiężników (ja za nim nie przedadam), powrócę tu trochę do pierwszego sposoby, znów użyta zostanie Umbra, tylko że tym razem z dwoma Demonami - Upiornym rumakiem i Mal`Ganisem. Gdy będziemy mieli Umbrę na stole i wyślemy Rumaka, automatycznie zrobi się ich tak dużo, że zapchają cały stół, w połączeniu z Mal`Ganisem który daje +2/+2 naszym demonom (i nietykalność naszemu bohaterowi), mielibyśmy naprawdę niepokonaną armię której nie było by w stanie prawie nic zastrzymać



    Dziękuje za przeczytanie.
    Mam nadzieję że miło się wam czytało.
    Oczekujcie kolejnego artykułu :)
    Artykuł został w 100% napisany przeze mnie.
    Mam nadzieję że nie znaleźliście rzadnych błędów ;)
    Zapraszam do czytania poprzednich artykułów: [1] [2]

    Pozdrawiam!

    /Matrixon

    9 maja 2017 12:21 324
    0

    Nierozumiem ???

    9 maja 2017 13:18 324
    0

    Woow woow woow

    26 września 2020 19:50 324
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się