• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Wejdź na nową stronę do zarabiania - Earnweb.com

    Bańki 2 (Z serii najlepsze gry wyspy gier)

       Bańki 2 to wspaniała gra zręcznościowa, dość nie pozorna i na pierwszy rzut oka wygląda na nudną co oczywiście po paru kliknięciach myszką okaże się nieprawdą. Zapraszam do czytania.
       Bańki 2 jest to mini gierka internetowa (zręcznościówka), którą również możemy spotkać na popularnej stronie wyspa-gier. Wybierając ją myślałem, że szybko mi się znudzi i przejdę do następnej lecz miło mnie zaskoczyła. Polega ona na tym, że wystrzeliwujemy kulki o różnych kolorach i musimy trafić w grupę kulek (aby rozbić muszą być co najmniej 2 kulki obok siebie tego samego koloru). Może wydaje się trochę monotonna to mimo tego jest ekscytująca, ponieważ zamiast po prostu ją wyłączyć chcemy podświadomie po prostu rozbić ich jak najwięcej.

       Kule są w mniej więcej w podstawowych kolorach: niebieski, fioletowy, czerwony, zielony, żółty i różowy. Zawsze przed wystrzeleniem ukazuje się nam kolor następnej kuli, dzięki temu możemy strategicznie zaplanować kolejny ruch tak aby zdobyć jak najwięcej punktów. Reszta kul jest szara czyli nie wiemy jaki kolor się pod nią kryje ale w miarę jak wystrzeliwujemy je robi się ich coraz mniej i gdy stracimy ostatnią na planszy dochodzi parę szeregów nowych kulek do rozbicia i cykl się ponawia.

       Prócz tego po prawej stronie planszy znajdują się następujące opcje: Restart - gdy np. źle zaczniemy grę i nie podoba nam się w jaką stronę nasza rozgrywka podąża zawsze możemy wcisnąć tą opcję i nasza plansza powróci do stanu rozpoczęcia gry, dzięki czemu nie musimy odświeżać strony lub po prostu przegrać, Help - znajduje się tam dokładna instrukcja gry oraz w jaki sposób można ją pobrać na swój komputer, prócz tego pod grą znajduje się filmik instruktażowy pod tytułem "Jak grać", More games - tu znajdziemy więcej gier tego typu, w które możemy zagrać gdy ta gra w końcu nas znudzi, Top 10 - Tu znajdują się najlepsze wyniki jakie uzyskaliśmy podczas gry, Setup - to nic innego jak ustawienia, znajdziemy w nich takie rzeczy jak regulacja dźwięku, koloru planszy, ustawienia trudności gry oraz auto zapis.

    Znalezione obrazy dla zapytania bańki 2 gra

       Gdy rozgrywka stanie się na tyle trudna, że nie dajemy sobie z nią rady i ostatecznie przegramy na środku planszy pojawia się napis Game Over, a pod spodem liczba zdobytych punktów oraz bonus za grę, wszystko jest podliczane a po zatwierdzeniu przyciskiem ok, ukazuje się pole na wpisanie swojego nicku, który po zatwierdzeniu możemy ujrzeć w zakładce top 10 wraz wynikiem tak jak napisałem wyżej. Moim zdanie gra zasługuje na uwagę graczy, gdyż czasem każdy ma taką chwilę gdy chcemy zabić czymś czas, a ta gra nadaje się do tego znakomicie. Może nie jest wyszukana, bądź ulepszona pod względem grafiki, ale naprawdę relaksuje, a gracz może się niesamowicie odprężyć. Dziękuje za poświęcony czas i zapraszam do komentowania, pozdrawiam.

    27 marca 2019 16:43 324
    0

    lol

    28 kwietnia 2019 16:51 324
    0

    Jedna z wielu gier tego typu.

    28 kwietnia 2019 16:56 324
    0

    Ulala

    28 kwietnia 2019 16:59 324
    0

    to niezła gierka

    29 kwietnia 2019 21:17 324
    0

    nice artykuł spoko ale za krótki

    29 kwietnia 2019 22:05 324
    0

    No i fajnie

    1 czerwca 2019 08:31 324
    0

    Bardzo ciekawe

    1 czerwca 2019 09:21 324
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się