• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Wejdź na nową stronę do zarabiania - Earnweb.com

    10 rzeczy które chciałbym zobaczyć w LoL'u

    Wiele osób, grających w League, jeżeli by mogło wprowadziłoby wiele zmian. W tej puli osób jestem też ja, a w tym artykule opowiem wam o tych zmianach.
    1. Kolejka jeden na jednego.

    • Gracze mieliby ograniczoną liczbę powrotów do bazy (3 powroty).
    • w tym trybie, spotykalibyśmy się na midzie Summoner's Rift i walczylibyśmy 1v1. 
    • Byłaby to kolejka rankingowa.
    2. Możliwość grania bez internetu z botami

    • Podobnie jak w Counter Strike Global Offensive, można byłoby wejść na konto bez internetu i grać w trybie offline.
    • Dzięki temu, moglibyśmy podszkolić swoje umiejętności w naszej ulubionej grze. 
    3. Nowa mapa z trzema drużynami.
    • Byłoby wtedy łatwiej też poradzić sobie z gankiem, bo rzadko będziesz sam na linii\
    • Dzięki temu, rozgrywka byłaby bardzo urozmaicona, a gracze musieliby bardziej skupić się na sobie i indywidualnej rozgrywce, niż na oglądaniu mapy.
    Ganki mogłyby być też bardziej opłacalne, bo możnaby zdobyć dwa fragi zamiast jednego

    4. Możliwość modowania gry przez graczy.




    • Kreator postaci
    • Chodzi mi o możliwość dodawania własnych postaci do gry online
    • Nowe mapy do gry offline
    • Prywatne serwery na których działałyby modyfikacje
    5. Rynek kupna i sprzedarzy a także wymiany


    • Byłby to rynek, na którym moglibyśmy handlować odłamkami za Riot Points, lub wymieniać się odłamkiem za odłamek.
    • Dzięki temu łatwiej możnyby zdobywać skiny do ulubionych postaci, lub same postacie, którymi chcielibyśmy pograć.
    Podsumowując - wiele osób wprowadziłoby jakieś zmiany w League of Legends. Myślę, że ciekawiej by było gdyby gracze też mogli tworzyć swoją zawartość w grze. To były moje pomysły na zmiany. Jeżeli macie swoje własne pomysły, napiszcie w komentarzach, a może ktoś je kiedyś dostrzeże.

    20 kwietnia 2017 16:52 324
    0

    NOOOOOO to byloby zakozackie chociaz z tym dodawaniem postaci online to nwm bo moznaby zrobic jakas postac ktora jest zwyczajnie za bardzo OP

    20 kwietnia 2017 17:57 324
    0

    zgadzam sie

    20 kwietnia 2017 19:04 324
    0

    dobre pomysły :)

    20 kwietnia 2017 21:43 324
    0

    Niektóre fajne a niektóre nie

    21 kwietnia 2017 08:57 324
    0

    Hmm Dobry pomysł :)

    22 kwietnia 2017 09:29 324
    0

    Komunikator głosowy

    22 kwietnia 2017 11:18 324
    0

    Dobre pomysły.Chociaż raz w to grałam

    22 kwietnia 2017 12:02 324
    0

    Ciekawe nawet

    23 kwietnia 2017 15:01 324
    0

    Ta mapa z trzema drużynami brzmi nieźle. Ale byłaby jazda :D

    28 kwietnia 2017 13:45 324
    0

    Nie widze sensu w pomyśle dodawania własnych postaci. Ktoś musiałby to kontrolować i zanim dana postać weszłaby do ,,obiegu,, minęły by wieki.

    29 kwietnia 2017 15:28 324
    0

    bez sensu lol

    4 maja 2017 11:37 324
    0

    jak dla mnie kreator postaci jest bez sensu. jesli kazdy zaczalby tworzyc postacie, to gra bylaby nie do zbalansowania

    31 maja 2020 11:13 324
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się