• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Wejdź na nową stronę do zarabiania - Earnweb.com

    Recenzja Rayman Legends - ciekawa,interesująca i obszerna gra!

    Rayman Lengends ga warta uwagi!Która może nas pochłonić na wiele,wiele godzin mimo dzięcięcego wyglądu!
    Rayman Legends to gra z wieloma poziomami do przejścia na platformi Xbox , Pc , Ps
    Powstała w 2013 roku , nie chcę kłamać lecz nie znalazłem informacji przez jakiego twórce.

    Gra polega na sterowianiu swoim (raymanem) czyli postacią i przechodzenie nią coraz obszerniejszych poziomów iktórych jest tam nie do zliczenia . Na moje oko jest ich od 200-300.Rayman Legends to połączenie dwóch gier a mianowicie Rayman Origins-specjalne poziomy w grze nazywające się ,,Origins''.Wersja Rayman Legends łączy te 2 gry w jedną obszerną miło dla oka gierkę przy której wrócimy do dziecięcych lat!Mianowicie przebyłem w tej grze 300 h zdążyłem przejść każdy istniejący poziom, każdy był inny  składał się w 90 % z np. innego tła , innych budynków , innych potworów inaczej praktycznie wszystkiego!Świetna do grania w 2 osoby nie zapomniane przeżycia!
    Gra przez to jest z poziomu na poziom ciekawsza  coraz bardziej interesuję gracza co stanie się na końcowym poziomie.Jeśli chodzi o cenę tej gry z tego co widziałem wacha się do 100 zł . Uważam że każdy spragniony wrócić do dzięciecych lat odciąć się od rzeczywistości i zapaść się na długie godziny w grze bajce , powinnien sę sprawić gre Rayman Legends.
    Zawsze może to być również dobry prezent dla dziecka  na urodziny,komunie i inne ważne uroczystości w życiu dzieci!Grę gorąco polecam!Oczywiście to moja opinia.



    -Z góry proszę nie pisać (nie kreatywnych i bez myślnych komentarzy ,bez sensu) ponieważ to mój pierwszy artykuł lecz każdy komentarz przeczytam i się nad nim zastanowie!



    -Adek

    11 kwietnia 2017 12:52 324
    0

    Przedtem z bratem chcieliśmy go kupić

    11 lutego 2019 10:05 324
    0

    Ja wolę Fortnite Battle Royale gra mi się bardzo spodobała jest wiele świetnych event' ów. Są różne tryby np.: solo, pary, squady, Napaarzanka, Taneczna dominacja itp.

    11 lutego 2019 10:24 324
    0

    Dobry artykuł.

    11 lutego 2019 20:34 324
    0

    Do kooperacji jak znalazł

    13 lutego 2019 13:54 324
    0

    fajny wątek

    15 lutego 2019 15:16 324
    0

    gralem w wiele czesci ryamana i uwazam ze to bardzo fajna gra w swojej kategorii

    18 lutego 2019 15:05 324
    0

    Grałam we wszystkie części i lubię do nich czasem wracać 😁

    22 marca 2019 22:25 324
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się