• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Wejdź na nową stronę do zarabiania - Earnweb.com

    War Thunder

    (4.3/5) 17242 ocen

    Graj i zdobądź

    2500 5500
    Kamienie Dusz

    Za 4 zadania

    Zarejestruj się przez przycisk "GRAJ ZA DARMO", potwierdź konto w mailu, a następnie Wygraj 8 bitew i zniszcz co najmniej 3 wrogów

    Która nacja?

    Witam, gram już jakiś czas i zastanawiam się jaką nacją najczęściej latacie/jezdzicie? Ja latam anglikami a jeżdżę amerykanami

    10 kwietnia 2017 17:36 11
    0

    Japończycy są trudni na start, bo te podstawowe są takie sobie, Ruscy cisną srogo na pierwszych tierach, ŁagG 3 bodajże ma już działko, a jest pierwszym samolotem w drzewku. Brytole mają ŚWIETNE Hurricany, Sea hurricany i Spitfire. Niemcy bez szału, ale dają radę, a Amerykańce są moim zdaniem jednymi z gorszych nacji. Ja osobiście cisnę w myśliwce Brytyjskie i Radzieckie, ale jeśli chodzi o bombowce, to raczej Japońskie ew. Brytyjskie. Mam nadzieję, że pomogłem!

    15 kwietnia 2017 00:19 11
    0

    USA do czołów raczej nie polecam..Sam zrobiłem prawie wszystko do 5 ery i słąbo mi się grało usa..kiedyś fajne ostatnio osłabione. Najlepiej prezentują się niemcy i rosja w czołgach

    28 kwietnia 2017 18:06 11
    0

    Oczywiście możesz grać ale Rosja czy Niemcy wciąż mają przewagę w rodziajach amunicji czy rodzajach ładunków wybuchowych w amunicji...lepszy rozprysk efekt wybuchu...łatwiej się niszczy wroga w nich :D przy czym są to pojazdy lepiej opancerzone


    28 kwietnia 2017 18:07 11
    0

    A samoloty wcale nie są słabe w samolotach panie kolego z wyższego wpisu :). Mają moim zdaniem najlepsze bombowce ( prawdziwe fortece) a myśliwce też są niezłe

    28 kwietnia 2017 18:09 11
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się