• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Wejdź na nową stronę do zarabiania - Earnweb.com

    War Thunder

    (4.29/5) 17296 ocen

    Graj i zdobądź

    2500 5500
    Kamienie Dusz

    Za 4 zadania

    Zarejestruj się przez przycisk "GRAJ ZA DARMO", potwierdź konto w mailu, a następnie Wygraj 8 bitew i zniszcz co najmniej 3 wrogów

    mam problem z zadaniem 1

    stworzylem konto nowe mialem za zadanie wygrac 5 bitew no i wygralem wyslalem i odrzucili pisac ze nie stworzylem nowego konta nawet pisac ze mam 3 poziomy i dopiero gram 53minuty a samoloty to mam 2 standardowe 1 premium bo kazdy kto tworzy konto i ktore kraj wybierzesz dostajesz slaby samolot premium i jeden bombowiec bo jak gralem i go wybadalem.i jeszcze powiem ze chyba gralem okolo 9 rund bo taki wta gre dobry nie jestem. prosze o pomoc

    13 marca 2019 18:00 11
    0

    Musisz stworzyć nowe konto poprzez link, na który Cię przekierowano, nick w grze powinnien być chociaż podobny lub taki sam jaki masz na Gamehag. Na screenie powinno widać Twój nick w grze, ilość rund w ile zagrałeś. Spróbuj się skontaktować z Gamehag, jeżeli nadal nie przyjmują Twojego ssa. :)

    13 marca 2019 18:12 11
    0

    no wlasnie stworzylem konto poprzez link nick w grze jest taki sam a na screen jest bardzo dobrej jakosci

    13 marca 2019 18:13 11
    0

    no tak to jest

    13 marca 2019 18:15 11
    0

    jak to po polsku musi być bo ten co robił tego bota ma iq na minusie i nie zalicza angielskich słów

    17 marca 2019 17:51 11
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się