• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Wejdź na nową stronę do zarabiania - Earnweb.com

    Czy broń w Polsce powinna być legalna?

    Ja sądzę, że tak ale powinne być też odpowiednio zabezpieczone, jak wiemy nadchodzą ciężkie czasy (islamiści itp) a my, polaczki cebulaczki jesteśmy 2 najgorzej zabezpieczonym krajem (1 to Litwa) Jestem patriotką i nie chcę bronić siebie i rodziny patelnią (chociaż to chyba też jest nielegalne xD) Dostęp do broni palnej w Polsce jest strasznie trudny. Mój wujek chciał sobie załatwić pistolet a, gdy przyszedł do nas w odwiedziny i zaczął opowiadać jakie to mu pytania zadawali, po co mu ta broń to minęło chyba 2 miesiące.. w dodatku tych pytań było 10-20 i tak na pierwszych 4 nie można się ani razu pomylić, a później tylko 3 razy, już nie wspominając, że te pytania są bardzo trudne to zanim one nadejdą to trochę czasu minie. Uważam, że dostęp do broni w Polsce powinien być znacznie łatwiejszy, a Wy jak myślicie?

    5 kwietnia 2017 13:51 491
    0

    Sry pomyliłam tytuł, chciałam to nazwać "Czy powinien być łatwiejszy dostęp do broni w Polsce?" więc proszę nie pisać, że broń palna w Polsce jest legalna tylko bardzo o nią ciężko :)

    5 kwietnia 2017 13:53 491
    0

    I tak ci co chcą ją kykorzystać do złych celów jak nie zdobędą do niej zezwolenia to będą ją mieć nielegalnie więc powinna być legalna np. do samoobrony

    6 kwietnia 2017 13:41 491
    0

    Zwiekszony dostęp może i dobry pomysł ale tylko po odpowiednich szkoleniach gdzie mozna by wyłapać w pewnym stopniu osoby którym lepiej nie dawać broni ^^

    6 kwietnia 2017 16:11 491
    0

    No cos ty, to byłoby skrajnie niebezpieczne.. A na broń trzeba mieć licencje, i tak powinno być ;)

    6 kwietnia 2017 17:10 491
    0

    Jest to kwestia której najlepiej już nie zmieniać - wszyscy są przyzwyczajeni do tego jak jest. Gdyby weszła zmiana, panowałby co najmniej chaos

    7 kwietnia 2017 00:41 491
    0

    polecam wysłuchać Cejrowskiego on tam mówił o tym. I się z nim zgadzam.

    7 kwietnia 2017 08:24 491
    0

    nie no bez przesady nie powinna xd

    8 kwietnia 2017 12:15 491
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się