• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Wejdź na nową stronę do zarabiania - Earnweb.com

    Czy wy też uważacie że twórcy League of Legends przesadzają z reworkami postaci?

    co sądzicie o reworkach bo mi się zdaje że za często w sumie z drugiej strony to fajnie ale dla mnie zbyt często xd

    2 kwietnia 2017 03:03 77
    0

    ja tam jestem zadowolona z tego, postać po reworku jest bardziej przedstawiona jeżeli chodzi o historie i takie sprawy, przez co jest też ciekawsza i mam wrażenie, że wtedy gracze nie tylko patrzą na umiejętności postaci, ale najgorzej jest w przypadku, kiedy wezmą na cal bohatera, którym lubimy grać, a potem nie będziemy mogli się do tego przyzwyczaić. ale poza tym podobają mi się reworki jak na razie

    2 kwietnia 2017 10:52 77
    0

    Reworki są ok, ale chyba troszkę za szybko wchodzą.

    2 kwietnia 2017 11:47 77
    0

    Reworki sa, ale nowego supporta brak ;c

    2 kwietnia 2017 13:11 77
    0

    Ja bym wolal aby bylo na zmiane rework a potem nowa postac i tak caly czas

    3 kwietnia 2017 18:17 77
    0

    Na serio uważacie że reworki za szybko wchodzą? No przepraszam was bardzo wiele postaci wciąż czeka na rework pod względem wyglądu jak i skilli. Postacie potrafią czekac dobre kilka lat, przez co w ogóle nie są grane. A co do postaci które weszły do gry około 2 lata temu i dostały reworka, to tylko dlatego żeby wiele ludzi zaczęło je doceniać i ich pick rate nie wynosił nie całego % :D.

    5 kwietnia 2017 21:20 77
    0

    Bardzo dobrze ze wychodzą szybko reworki wiadomo ze coś robią z tą grą

    9 kwietnia 2017 12:54 77
    0

    fajnie, dzieki temu gra sie nie nudzi bo ciagle wchodzi cos nowego

    19 kwietnia 2017 15:46 77
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się