• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Wejdź na nową stronę do zarabiania - Earnweb.com

    World of Tanks

    (4.31/5) 6674 ocen

    Najlepsze drzewko/nacja dla początkującego gracza.

    Jak sądzicie, jaka jest najlepsza nacja/drzewko dla początkującego gracza? Aby czołgi nie wymagały dużo doświadczenia i "same się prowadziły"? Ja uważam że dobrą nacją na początek jest ZSRR, czołgi lekkie w stronę OB.140.

    21 marca 2017 21:31 1
    0

    każda nacja jest dobra ale jedna charakteryzuje sie jednom rzeczom a druga drugą ale na początek z mojego doświadczenie polecam Ci rosjewg mnie ktoś może mieć inne zdanie mają dobre czołgi ciężkie ale niezby ciekawe lighty mówie to moja subiektywna opinia

    23 marca 2017 16:38 1
    0

    Dobrze jest pójść w czołgi ciężkie ZSRR, łatwo się nimi gra. Ale każdy gracz powinien oprócz tego znaleźć swoją linię czołgów, trochę poeksperymentować, próbować wszystkiego i zobaczyć w gdzie sobie radzi najlepiej

    24 marca 2017 18:19 1
    0

    Polecam linię ZSRR, są tam świetne czołgi, np kv-1 lub t-34. t-34 szybki, dobry pancerz jak na meda, dobre działo.

    27 marca 2017 11:35 1
    0

    Możesz też wybrać niemieckie niszczyciele czołgów, taki Hetzer 4 tier a ma dobre działo i gruby pancerz z przodu, który dla przeciwników jest sporym problemem jeśli jest się niedoświadczonym graczem.

    27 marca 2017 11:37 1
    0

    na pierwszą linię zdecydowanie polecam linię do is7 czołgi w tej lini są przyjemne w grze

    28 marca 2017 16:29 1
    0

    Według mnie najlepsze linie dla początkującego gracza to z ZSRR na is-7 ( czołgi z tej linii mają magiczny pancerz ,który wybacza Ci niektóre błędy) z Niemców polecam iść na E100 lub na Mausa ,ponieważte czołgi i czołgi z tej lini mają dużo hp i wybaczają błędy,a z USA polecam Ci iść na T110E5 ,ponieważ czołgi z tej linii mają twarde wieże,celne działa i dosyć dobrą depresje działa.

    28 marca 2017 20:22 1
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się