• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Wejdź na nową stronę do zarabiania - Earnweb.com

    Nintendo Switch. "Doskonała" konsola

    Tiaaa... Switch... Nie ma to jak dobra premiera od Nintendo.
    Tiaaa... Switch... Nie ma to jak dobra premiera od Nintendo.
    Kupiłem 4 marca, na premierę, Nintendo Switcha. Sprowadzoną z Japonii, z Tokyo, od znajomego. Kupił dwie sztuki w "priorderze" i jedną odsprzedał mi za 70% oryginalnej ceny.  To był jeden z większych błędów mojego życia.

    Po włączeniu Switcha wszystko działało. Było późno i szedłem już spać, zostawiłem konsolę aby się naładowała. Rano po jej włączeniu, SZOK.

    1. Joycon prawy nie reaguje. Myślałem że brudne styki. Wyjąłem go... i już nie włożyłem.
    2. Ekran zaczął wariować. Czarne plamy, biel lekko żółta.
    3. Piski. Coś a'la stary telewizor CRT.
    4. Po 20 muntach "zabawy" konsola ZDECHŁA. Już nie wstała.

    Polecam każdemu czekać około 3-4 miesięcy po premierze, mam nadzieję że Nintendo naprawi wtedy wszystkie problemy. Jak na razie przestrzegam wszystkich przed Switchem. Nie jestem jedyną osobą z tymi problemami - na YT jest około 20 minutowy film który pokazuje wiele problemów ludzi z różnych stron świata. Wii także kupiłem na premierę i z nim takich problemów nie było - ja rozumiem, że switch, że super hiper innowacja, no ale błagam Was*, dlaczego ta konsola nie działa? Niestety Nintendo zaczyna się już od dawna psuć. Wii U było średnio dobre, Wii było cudowne. Najnowszą dobrą konsolą od Nintendo jest 3DS. Czekam jednak na port Osu! na Switcha, to kupię w ciemno. Dziękuję za czytanie, ja wracam do mojego starego, dobrego, DZIAŁAJĄCEGO DS'a.

    9 marca 2017 17:02 324
    0

    jakieś gówno a nie konsola

    10 marca 2017 19:02 324
    0

    Switch taki średni lepiej kup se komputer

    29 kwietnia 2020 10:00 324
    0

    nie no konsolka nie jest taka zła jak ktoś grał to może sie wtedy wypowiezieć nowa Zelda jest bardzo dobrą gra

    29 kwietnia 2020 19:17 324
    0

    moim zdaniem switch to bardzo dobra konsola :p mam i wiem ale to moje zdanie.

    30 kwietnia 2020 08:46 324
    0

    nie które gry na switcha są mega fajne ,ale niektóry to kompetna porażka

    24 maja 2020 10:10 324
    0

    niektóre gry są spoko lecz preferuję pada i duży telewizor ponieważ gra na małym ekranie mnie nie jara

    24 maja 2020 14:00 324
    0

    Dla mnie tam spoko ja gram i nie narzekam byku

    24 maja 2020 14:23 324
    0

    kup se kompa lepiej

    24 maja 2020 14:36 324
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się