• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Interested in getting rewards for free?
    $5 for every new user with code: EARNWEB5
    Register in browser or download mobile app to redeem your bonus:
    Register Download
    Earnweb QR

    Recenzja gry The pride of Taern

    Witam w mojej 1 recenzji na tym forum , ja jestem Assasinate (Asasinejt) i przedstawie oraz ocenie grę przeglądarkową pt. The pride of Taern (w skrócie Taern). Gra posiada bardzo jak na darmową grę przeglądarkową rozbudowaną fabułe oraz rozwój postaci. Możemy wybrać klasy między Barbarzyńcą który opiera się na sile , wojownikem który opiera się na sile i zręczności , łucznikiem który opiera się na zręczności oraz klasami którymi nie miałem okazji grać czyli sheed , mag ognia , voodoo oraz druid. Grę zaczynamy ucieczką z naszej ojczyzny Taernu (nie będe opisywał - zagraj i sprawdź :D) następnie lądujemy na statku gdzie po ocknięciu się kapitan nakazuje nam "wyczyścić magazyn" ze szczurów za co dostajemy malutką nagrode (ok. 10 złotych monet) a dalej spojlerował nie będe :D zagrajcie sami to zobaczycie co udostępnili dla nas twórcy za całe NIC (gra jest darmowa chodź jest możliwość dokupienia potionów czy możliwości zmiany nicku.) To tyle ode mnie :) Dzięki za przeczytanie moich wypocin :D Pozdro

    3 marca 2017 18:01 29
    0

    Mogłoby być lepiej, szczególnie ograniczenie emotek + większość tej recenzji to opis 3 postaci, którymi grałeś. Rozbudowana fabuła? Jak skończyłem grać to wciąż był ep1 co prawda tym nie mniej słabo ;/
    ~Smutny hejter

    11 marca 2017 14:33 29
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się