• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Wejdź na nową stronę do zarabiania - Earnweb.com

    Zmiany,zmiany,zmiany-overwatch sezon 4

    Na serwer europejski właśnie wbiła aktualizacja rozpoczynająca sezon 4,oto krótkie zestawienie zmian :)
    Jak wiemy dzisiaj czyli w momencie pisania tego postu 1.03.2017 na serwer wbiła aktualizacja oficjalnie rozpoczynająca 4 sezon w overwatch.
    Postaram się przedstawić co zostało polepszone oraz co ja sądze na ten temat.Oto nowości:

    -wyszukiwarka serwerów-działa na podobnej zasadzie co battlelog tyle że mamy ją w grze a nie jak wypadku battlefielda na zewnętrznej stronie www(według mnie jest to taki średni pomysł,niby okej no ale raczej niewidziałem żeby gracze narzekali na wcześniejszy system)

    -tryb zdobąć flage-na czym polega niemusze chyba tłumaczyć ;) powiem tylko że jest to jedna z lepszych decyzji w overwatch ponieważ niewiem jak wam ale mi ten tryb bardzo przypadł do gustu

    -opóźnione odrodzenie-o tym szczerze sam niemam zdania ,na czym polega niemusze tłumaczyć chybe nie?
    -Spadek rang-i nie nie nie,niechodzi tu o to że rangi wam spadną ,po prostu niedość że bedzie trudniej spaść i awansować to jeszcze do tego jeśli mamy conajmniej 3000 punktów czyli zaliczamy się do rangi platyna musimy zagrać conajmniej 7 meczy rankingowych na tydzien(możemy zagrać 7 w jeden dzien i mamy spokój na tydzień)


    no i w sumie to tyle,nektóre zmiany sa nawet spoko jednak tą ostatnią to bym troche rozważyłponieważ mamy problem kiedy musimy gdzieś wyjechać czy coś np na 2 tygodnie prawda?
     A wy co sądzicie na temat tych zmian?dobre ,złe czy wisi wam to ? ;)                                                                            

    1 marca 2017 14:40 324
    0

    Wisi mi i powiewa ;v

    1 marca 2017 17:29 324
    0

    a ok fajnie

    5 marca 2017 16:23 324
    0

    niezle nawet do artykulu nie przyjeli :)

    5 marca 2017 18:43 324
    0

    no to niezle

    7 marca 2017 15:31 324
    0

    fajnie


    11 maja 2020 08:27 324
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się