• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Wejdź na nową stronę do zarabiania - Earnweb.com

    Recenzja gry "Life is Strange".


    Główną bohaterką gry Life is Strange jest Maxine Caufield, świeżo upieczona studentka fikcyjnej, elitarnej szkoły Blackwell Academy w Oregonie, gdzie wykłada Mark Jefferson, czyli jeden z najlepszych, współczesnych fotografów. Max jest typową nieśmiałą i cichą nastolatką, zafascynowaną fotografią i starającą się nie wchodzić nikomu w drogę. Gdy ją poznajemy, jej najwiekszym dylematem jest wybór zdjęcia do zbliżającego się konkursu. Wszystko jednak się zmienia, kiedy w obliczu stresującej sytuacji Max budzi w sobie moce manipulowania czasem. Dziewczyna postanawia uzyć swoich mocy dla dobra innych razem ze swoją najlepszą przyjaciółką z dzieciństwa, Chloe. Razem decydują się rozwiązać zagadkę zaginięcia innej studentki, która zniknęła kilka miesięcy wcześniej. Zabawa czasem pociąga jednak za sobą pewne konsekwencje, a nawet drobna zmiana może spowodować katastrofę. Na dodatek Max trapią wizje straszliwego huraganu, który za kilka dni miałby spustoszyć zamieszkiwane przez nią miasteczko.
                                           
    Scenarzyści gry wykorzystali okazję by poruszyć naprawdę wiele tematów. Budząca jednoznaczne z filmem Efekt Motyla manipulacja  czasem, nadciągający huragan oraz wątek śledztwa zniknięcia studenki to najmocjniej wyeksponowane kwestie.

    28 lutego 2017 16:59 324
    0

    Fajna i zachęcająca do czytania

    1 marca 2017 07:54 324
    0

    Zastanawiam się czy zagrać. Nadal uważam, że do Heavy Rain sporo tej grze brakuje.

    1 marca 2017 18:11 324
    0

    fajna gra

    1 marca 2017 18:38 324
    0

    Grałem w life is strange i mi bardzo sie podobała zrób recenzję o the last of us heavy rain i beyond

    1 marca 2017 23:16 324
    0

    Niezbyt dobry tytuł... Grałem i nie ma szału

    2 marca 2017 13:24 324
    0

    Nestety nie zagrałem ale z tego co widziałem bardzo łatwo się wczuć.Jak dla mnie gra ta badzo fajnie wykorzystuje motyw cofania się w czasie i ma znakomitą fabułę charazmetycznych bochaterów i bardzo smutne zakończenie którego mnie osobiście zajeło by kilkanaście minut rozwarzania.ja bym dał tej grze 8/10 poniewasz nadal mi czegoś zabrakło

    3 marca 2017 18:26 324
    0

    mnie się nie podoba

    4 marca 2017 16:09 324
    0

    Mi tez sie ta gra nie podoba xdd

    5 marca 2017 10:53 324
    0

    Mówcie se co chcecie według mnie gra jest niesamowita i wykorzystuje ciekawy motyw cofania się w czasie. Działa to troche na zasadzie save statów wbudowanych w grze przez co można zobaczyć jak potoczy się sytuacja w danym momencie zależnie od wyboru jaki podjęliśmy. Lecz osobiście sądzę też że jak na tytuł o cofaniu się w czasie można było zrobić więcej sytuacji gdzie cofamy się nie tylko 3 sekundy wcześniej tylko np 5 lat wcześniej aby coś tam zrobić i zależnie od tego co zrobimy fabuła pójdzie danym kierunkiem. Ale koniec końców ja nie narzekam mi się grało świetnie i cały klimat szkolno tajemniczo kampusowy mnie wciągnął.

    5 marca 2017 23:39 324
    0

    mi ta gra pszypadła do gustu

    28 kwietnia 2020 14:50 324
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się