• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Wejdź na nową stronę do zarabiania - Earnweb.com

    Ta gra to tragedia

    Dojście do właściwego PvP wymaga 6 poziomu statku, co w moim przypadku (~godzinka gry dziennie) zajęło jakiś tydzień. Jak już tam dotarłem, to bardzo szybko się zniechęciłem. Balans leży kompletnie, zdaje się, że wszystkie tiery walczą razem, bo ciągle spotykam statki z kompletnie innej ligi. Gra jest pełna jakichś dziwnych OP broni, jakieś miotacze lasera którymi statki strzelają dookoła albo dezintegratory gdzie dostajecie randomowe oneshoty z 10 km. Połowa broni i modułów jest poblokowana, żeby je zdobyć trzeba wydać realny hajs. Wczoraj to już gra przeszła sama siebie, jak w bitwie o radiolatarnie dostałem w przeciwnym teamie kolesia posiadającego zdolność teleportacji połączoną z czapką niewidką (i zapewne grubym portfelem). Rzecz jasna porażka w 1,5 minuty. Wygranie tych 15 bitew wymagało zagrania niemal 40, nie licząc kilkunastu w trybie PVE żeby zarobić trochę kasy. Łatwo z tego policzyć, że % zwycięstw mam gorszy od bota, a grę przecież ogarnąć musiałem, żeby w ogóle zagrać normalne PVP. P.S. Żeby nie było - wcale nie żałuję, chciałem się przekonać do czego ten Star Conflict się nadaje. No i teraz już wiem, dlaczego oczekiwanie na bitwę bez botów w sobotę wieczorem trwa po 4 minuty.

    3 lutego 2019 20:44 41
    0

    W sumie nie popatrzyłem od tej strony ale masz racje zgadzam się z tobą w 100% dzięki za rozjaśnienie oczów :D

    24 listopada 2020 13:52 41
    0

    tak ta gra do tragedia z tą zajebaną stroną!!!

    8 grudnia 2020 08:08 41
    0

    BO TY NIE UMIESZ GRAĆ!

    1 czerwca 2021 14:26 41
    0

    nie wiem nie gralam ale to zalezy czy umiesz grac hah

    4 czerwca 2021 13:37 41
    0

    ogólnie dla mnie to spoko gra, ale niestety grałem w nią wtedy kiedy nie miałem jeszcze gamehag, więc nie zdobyłem KD. R.I.P

    1 września 2021 17:35 41
    0

    no ta niestety powinni zmienic bilans, bo widuje typow, co oneshotem z nikad dostaje

    29 czerwca 2023 16:09 41
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się