• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Wejdź na nową stronę do zarabiania - Earnweb.com

    Good game expo 2017

     

    Jedan z wiekszych imprez e-sportowych w polsce nadchodzi wielkimi krokami,kiedy będzie trwała? Zacznie się 1 czerwca a zakończy 4 czyli 4 dni,ogólne szczególy wydarzenia znajdziecie na oficjalnym fanpage good game expo.Moge na starcie wam powiedzieć że będą takei gry jak,dota2,hots,overwatch,liga legend,cs gooraz wiele innych jak mortal kombat i street fighter.
    Bilety 4 dniowe kosztują 5 0złoty co jest bardzo tanim wynikiem jak an taką impreze.Niezabraknie też znanych twarzy internetu jak i profesjonalny graczy jak  taz oraz sa wardega,niezabraknie również abstrachuji oraz innych sławnych youtuberów,o dziwo(co jest dla mnie plusem)zapowiada sie na to że niebedzie stuu(stół,stulejarz).Wstęp bez wymaganego opiekuna jest od 13 roku życia(a przynajmniej tak było na ostatnim good game expo).No właśnei i za to wszystko płacimy jedyna 50 złoty (bedą też turnieje otwarte w każda z gier które wymieniłem oraz inne atrakcje jak paintball na jednej ze slynnych map cs go,tak na żywo nie w grze).Możesz też kupić najdroższy bilet za 150złoty ktory daje jedynie wiecej od tego za 50 zł to że możeez spotkać pisarza książki ,,Gra o tron".Będą też slynne festiwale youtuberów oraz mini konkursy wraz z nimi.No więc widzimy się na good game expo :).                                                                 
    ps.Impreza odbedzie się dokładnie w miejscowości zwanej Nadrzyn,dokładne informacje,harmonogram oraz kto wpadnie na tą impreze możecie sprawdzić na fanpageu good game expo jak już w sumei wspominałem :).Powodzenia :)

    17 lutego 2017 15:15 324
    0

    Że niby George RR MArtin bedzie? xDD

    22 lutego 2017 07:04 324
    0

    Nice post ;D

    5 stycznia 2020 19:08 324
    0

    A wogóle jak tak naprawde szybko wibić LVL

    5 stycznia 2020 19:08 324
    0

    bo niewiem

    5 stycznia 2020 19:08 324
    0

    ale wiem że opyla się pisać komętarze

    5 stycznia 2020 19:09 324
    0

    oplaca sie bartekui no bo ja juz mam 2 lvl 96% i hamstwo sie zatrzymalo na 4 % xd

    7 stycznia 2020 17:07 324
    0

    Opyla się pisać komentarze :)

    7 stycznia 2020 18:14 324
    0

    wyszukaj w internecie :)

    7 stycznia 2020 21:30 324
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się