• Zaloguj Zarejestruj

    Zbieraj

    Nagrody

    Społeczność

    Jak to działa

    Wejdź na nową stronę do zarabiania - Earnweb.com

    World of Tanks

    (4.31/5) 6681 ocen

    Jestem nowym graczem

    W jakie czołgi iść na początku ?

    31 stycznia 2019 13:12 1
    0

    Powiem tak wiele graczy z którymi gram poszli na radzieckie czołgi które nie grzeszą ale zdecydowanie polecam francuskie i niemieckie szczególnie tigera 2 który potrafi siać spusztoszenie

    1 lutego 2019 01:31 1
    0

    Powiem tak ruski czołg ciężki Obj. 277 i ruskiego meda Obj. 140
    Francuskie czołginie polecał bym na początek.
    Tiger 2 jest dobry ale już doświadczony gracz wie że się strzela policzki oraz w dolną płyte i to jest największy minus tego czołgu.
    Jak lubisz cziężkie czołgi 8 poz. to polecam Caernarvon i lecieć do X tieru Super Conqueror. Caernarvon ma dobre opuszczanie działa ,twardy pancerz wierzy ,twardy kadłub ,bardzo dobry dpm (obrażenia na minute) ,celne działo.

    2 lutego 2019 13:45 1
    0

    Proponuję testować tyle, ile możesz. Każdy gra inaczej.

    16 lutego 2019 22:16 1
    0

    To zależy od ciebie. Mi się grało bardzo dobrze linią do is 3, a mój kolega jej nie nawidzi. Ja nie umiem grać czołgami lekkimi, a nie którzy nimi robią bardzo dobre wyniki.
    Polecam ci zrobić przynajmnie jedną linie każdego rodzaju pojazdów. Nie spodobają ci się czołgi ciężkie (np. ponieważ są zawolne) to sprzedaj je i rób inne linie.

    17 lutego 2019 20:19 1
    0

    witam moim zdaniem dla nowego gracza najlepsza będzie linia do obj.277 bo do 8 tieru czołgi wybaczają wiele błędów jakie nowy gracz będzie popełniał. Jak już troszkę zapoznasz się z grą bardziej (poznasz mapy ,gdzie przebijać itp.)to 9 i 10 tier będzie świetnym zakończeniem linii później sam zadecyduj czym ci się gra fajnie pozdrawiam

    19 lutego 2019 00:57 1
    0

    Aby skomentować musisz być zalogowany!

    Zaloguj się